Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Спостереження за рослинами та тваринами дають багато інформації
Завдяки використанню оригінального методу прогнозу погоди, Володимир Деркач з Камінь-Каширського на Волині став відомим на всю Україну. Цей спосіб використовував також відомий письменник та журналіст Володимир Лис. Інформатор попросив народного синоптика поділитися народним досвідом.
Для методу прогнозу погоди пана Володимира важливо спостерігати за погодою між Різдвом за грегоріанським та юліанським календарями (від 25 грудня до 7 січня). Як каже пан Володимир, на ці дні ніби "проєктується" річна погода: дванадцять днів — дванадцять місяців.
Однак, пан Володимир користується й іншими народними прикметами. До прикладу, ранній відліт птахів сигналізує про швидкі холоди. Якщо бджоли у вулику восени щільно заліплюють льоток, залишаючи маленький отвір, то зима буде дуже холодною. А на холодну осінь ці комахи стають дратівливими.
Спостерігаючи за деякими рослинами теж можна спрогнозувати погоду. Якщо горобина має багато плодів — до дощової осені, мало — до сухої. Багато жолудів на дубі сигналізують про сувору зиму. А якщо листя з берези не опадає до Покрови (14 жовтня), то й зима запізниться
Пан Володимир вже розповідав Інформатору, коли розпочнуться холоди та чи багато буде снігу в грудні.
Володимир Деркач перейняв методи прогнозу погоди у відомого письменника та журналіста, теж волинянина, Володимира Лиса. Виняткове значення у його передбаченнях відіграє спостереження за погодою в період від 25 грудня до 7 січня. Пан Володимир опирається у прогнозах також на інші народні прикмети.
Раніше Інформатор писав, якою буде зима в Україні.
Раніше ми писали про те, якою буде осінь в Україні, якщо вірити народним прикметам. А також ми розповідали, якою буде зима цього року.