Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Народний синоптик із Волині каже, що в грудні снігу буде небагато, а холоди будуть помірними
Як запевняє гідрометцентр, зима в Україні не буде суворою і зважаючи на війну та економічну кризу це набуває особливого значення. А що про погоду кажуть народні прикмети? Інформатор попросив відомого народного синоптика Володимира Деркача поділитися своїми спостереженнями. Відразу скажемо — вони підтверджують оцінки науковців.
Володимир Деркач повідомляє, що методи прогнозування, які він використовує, дають змогу наразі передбачити погоду лише на грудень-місяць. За його словами, похолодання, яке прийде в Україну наприкінці листопада, продовжиться на початку першого місяця зими.
«Не можна стверджувати, що буде суцільний мінус, але ночами буде досить холодно» — розповідає пан Володимир.
Після похолодання настане потепління на кілька градусів, а в середині місяця знову прийде коротка хвиля холодів. Наприкінці ж другої декади настане відлига, яка триватиме майже до кінця року. А щодо снігу, то його буде небагато, хоча інколи опади зростатимуть.
Методи Володимира Деркача ґрунтуються на використанні народних прикмет. Зокрема, він перейняв спосіб передбачення погоди у відомого письменника та журналіста Володимира Лиса, який, своєю чергою, навчився цього в селян волинського полісся. Як переконані народні синоптики, особливо важливим для точного прогнозу є час від 25 грудня до 7 січня. Від католицького до православного Різдва вони спостерігають за кожним подихом природи аби передбачити погоду на весь рік.
Раніше Інформатор писав про те, що якщо вірити народним прикметам, осінь в Україні буде ранньою та холодною. А от гідрометцентр обіцяє, що в жовтні настане тепло.