У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Група депутатів звернулась до Конституційного суду з вимогою визнати, що угода між Україною і рф не відповідає Конституції України
У п'ятницю, 31 березня, до Конституційного суду надійшло подання від 49 депутатів. Вони вважають, що Угода між Україною та російською федерацією з питань перебування Чорноморського флоту рф на території України від 21 квітня 2010 року не відповідає Конституції України. І просять суд підтвердити цей факт.
Про це повідомляє пресслужба Конституційного суду України.
"Суб’єкт права на конституційне подання вважає, що оскаржувана Угода не відповідає частині сьомій статті 17 Основного Закону України, а також стверджує, що вказана Угода суперечить принципам забезпечення національної безпеки. Крім того, народні депутати України зазначають про відсутність нормативно-правової бази для вчинення міжнародної угоди такого змісту. А отже, на думку суб’єкта права на конституційне подання, є підстави для визнання Угоди неконституційною", - йдеться у повідомленні.
Подання підписали депутати від різних фракцій та політичних партій.
Нагадаємо, Угода між Україною та рф з питань перебування Чорноморського флоту російської федерації на території України (її ще називають Харківськими угодами) була денонсована росією 31 березня 2014 року. А підписали її 21 квітня 2010 року у Харкові тодішні президенти Віктор Янукович і Дмитро Медведєвим. За нею, термін перебування Чорноморського флоту у Севастополі продовжили з 2017 до 2042 року - з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить свою думку.
Тепер росія, яка розпочала проти нас війну, не може вивести свій флот з Чорного моря. Він фактично опинився у пастці: вивести кораблі з Чорного моря окупанти не можуть, доводиться розосереджувати їх по всій акваторії. На думку експертів, Україна завдяки морським дронам та ракетам "Гарпун" отримала серйозну перевагу в Чорному морі і може створювати загрозу для кораблів ЧФ.
До контрольованих Україною берегів кораблі Чорного флоту близько не підходять. Вони замінували територію моря, щоб зберегти свій флот.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.