«Наполі» знищив «Аякс»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

У Лізі чемпіонів розпочались поєдинки третього туру групового етапу. «Аякс» забив першим, а потім отримав від «Наполі» повну торбу м’ячів. «Брюгге» здобув третю перемогу поспіль та одноосібно очолює групу В.

У вівторок, 4 жовтня, матчі третього туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. «Баварія», «Наполі» та «Марсель» здобули перемоги з великим рахунком.

Група A

«Аякс» приймав лідера групи «Наполі». Кудус на 9-й хвилині вивів господарів вперед. Через 9 хвилин Распадорі рахунок зрівняв. Голи Ді Лоренцо на 33-й хвилині та Зелінські під завісу першого тайму забезпечили «Наполі» комфортну перевагу. Распадорі на 47-й хвилині зробив положення «Аякса» вкрай кепським. Ну а Кварацхелія з Сімеоне завершили розгром чемпіона Нідерландів.

В матчі «Ліверпуля» проти «Глазго Рейнджерс» гості пропустили на 7-й хвилині. Забитим м’ячем у складі «Ліверпуля» відзначився Александер-Арнольд. На 53-й хвилині Салах ударом з пенальті зробив рахунок 2:0.

Ліверпуль - Глазго Рейнджерс

Результати матчів групи А:

• Аякс — Наполі 1:6 (Кудус, 9 – Распадорі, 18, 47, Ді Лоренцо, 33, Зелінські, 45, Кварацхелія, 63, Сімеоне,81);
  • Ліверпуль — Глазго Рейнджерс 2:0 (Александер-Арнольд, 7, Салах, 53 (з пенальті)).
Група А
Група А

Група B

Українські гравці «Брюгге» Соболь і Яремчук розпочали матч проти «Атлетіко» на лаві запасних. Проте і без їхньої допомоги господарі на 36-й хвилині повели в рахунку. Хутгла на 62-й хвилині забив у ворота «Атлетіко» другий м’яч. На 76-й хвилині Грізманн не забив пенальті в ворота господарів. Соболь вийшов на заміну на 78-й хвилині, а Яремчук до кінця матчу на полі так і не з’явився.

Нереалізований пенальті був і у матчі «Порту» - «Байєр». На 45-й хвилині Шик не зумів переграти голкіпера «Порту». Господарі натяк зрозуміли і завдяки голам Зайду та Галено здобули перемогу.

Брюгге - Атлетіко

Результати матчів групи В:

• Брюгге — Атлетіко Мадрид 2:0 (Сова, 36, Хутгла, 62);
  • Порту — Байєр 2:0 (Зайду, 69, Галено, 87).
Група В
Група В

Група C

В центральному матчі групи С «Інтер» на своєму стадіоні приймав «Барселону». З подробицями поєдинку можна ознайомитися тут.

В іншому матчі «Баварія» зустрічалась з аутсайдером групи чеською «Вікторією». Господарі відкрили рахунок вже на 7-й хвилині. Сане протягнув м’яч від середини поля і з лінії штрафного майданчика пробив під поперечину. На 13-й хвилині «Баварія» відзначилась вдруге. Гнабрі завершив комбінацію мюнхенського клубу ударом у правий нижній кут. Третій гол також не змусив себе чекати. На 21-й хвилині Мане прорвався крізь захисників та відправив м’яч у лівий кут воріт «Вікторії». На 5-й хвилині другого тайму Сане увірвався то штрафного майданчику та розстріляв ворота суперника. Розгром «Вікторії» продовжив Шупо-Мотінг. Гравець «Баварії» рикошетом від правої стійки надіслав у ворота чеської команди п’ятий м’яч.

Баварія - Вікторія

Результати матчів групи С:

• Баварія — Вікторія Пльзень 5:0 (Сане, 7, 50, Гнабрі, 13, Мане, 21, Шупо-Мотінг, 59);
  • Інтер — Барселона 1:0 (Чалханоглу, 45+2).
Група С
Група С

Група D

«Айнтрах» приймав «Тоттенхем». Зустріч стала єдиною, яка пройшла без забитих м’ячів.

У матчі «Марсель» - «Спортінг» гості відкрили рахунок вже на першій хвилині матчу. «Марсель» відігрався на 13-й хвилині, а на 16-й Харід вивів команду господарів вперед. На 23-й хвилині голкіпер «Спортінга» Адан зіграв рукою за межами штрафного майданчику за що отримав від арбітра червону картку. Через 5 хвилин Балерді скористався чисельною більшістю. А на 84-й хвилині Мбемба встановив остаточний рахунок.

Марсель - Спортінг

Результати матчів групи D:

• Айнтрахт – Тоттенхем 0:0;
  • Марсель – Спортінг 4:1 (Алексіс Санчес, 13, Харід, 16, Балерді, 28, Мбемба, 84 – Трінкан, 1).
Група D
Група D

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі другого туру Ліги чемпіонів продовжаться 5 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про хід поєдинку «Металіст» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати інших матчів п’ятого туру УПЛ.