«Зоря» та «Кривбас» зіграли внічию у заключному матчі п’ятого туру Української Прем’єр-ліги

Поєдинок відбувся у Києві

В розіграші Української Прем’єр-ліги завершилась ігрова програма п’ятого туру. «Зоря» приймала аутсайдера УПЛ «Кривбас». Клуб з Кривого Рогу нарешті відкрив лік забитим м’ячам у новому сезоні.

У неділю, 2 жовтня, на стадіоні «Динамо» імені Лобановського пройшов останній матч п’ятого туру Української Прем’єр-ліги. «Кривбас» до матчу з «Зорею» перебував на останньому місці турнірної таблиці. Команда за чотири попередні поєдинки не забила жодного м’яча.

Склади команд

Зоря: Мацапура, Імереков, Батагов, Сміян, Данченко, Бражко, Булеца, Шахов, Кирюханцев, Крістіан, Русин.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Чурко, Гулько, Михайленко, Антюх, Хлань, Алефіренко, Снурніцин, Бутко, Нагнойний, Луньов.

Кривбас: Сарнавський, Якимець, Вернидуб, Зотько, Нябейє, Семенов, Банада, Хобленко, Татарков, Волошин, Задерака.

Запасні: Кліщук, Стецьков, Лаврич, Опанасенко, Шевченко, Понєдєльник, Рябов, Сематюк, Дебелко, Кораблін, Устименко, Микитишин.

Перебіг поєдинку

На 3-й хвилині Русин на високій швидкості проривався до воріт «Кривбаса». Вернидуб з порушенням правил зупинив суперника, за що отримав від арбітра матчу жовту картку. На початку 9-ї хвилині голкіпер «Зорі» кинувся на перехоплення і збив Татаркова. Арбітр призначив пенальті, який ударом у лівий кут реалізував Хобленко. Цей м’яч став першим для «Кривбаса» у поточному сезоні УПЛ.

«Зоря» відігралась на 17-й хвилині. Дебютним м’ячем у складі нового клубу відзначився Кирюханцев, в падінні замкнувши простріл Булеци з правого флангу. На 28-й Кирюханцев відгукнувся на передачу Шахова і в один дотик закинув м’яч у лівий кут воріт «Кривбаса». На 34-й хвилині Русин опинився один перед Сарнавським, але з лінії воротарського майданчика пробив повз ворота.

Після перерви погода погіршилась. Окрім рясного осіннього дощу футболістам заважав ще й сильний вітер, який гнув до землі прапорці на кутах поля. Втім команди це не зупиняло і вони продовжували атакувати. На 58-й хвилині Русин трохи не влучив у лівий кут воріт «Кривбаса». Гості відповіли не менш небезпечною атакою. Мацапура з великими труднощами впорався з  дальнім ударом Семенова. В свою чергу Сарнавський парирував удар  Шахова з близької відстані.

«Кривбас» зрівняв рахунок на 66-й хвилині. Мацапура відбив удар Задераки прямо на суперника і Волошин забив вже у порожні ворота. «Зоря» намагалась схилити шальки терезів на свій бік. Сарнавський врятував «Кривбас» після ударів Крістіана на 72-й хвилині та  Русина десятьма хвилинами пізніше. Міг забивати Луньов, але на 89-й хвилині пробив повз ворота.

• Зоря — Кривбас 2:2 (Кирюханцев, 17, 28 - Хобленко, 10 (з пенальті), Волошин, 66).

Турнірне становище

«Зоря» піднялась на третю сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Кривбас» набрав друге очко, але залишився на останньому місці.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав про хід поєдинку «Металіст» - «Шахтар». Також ми повідомляли про перебіг матчів УПЛ «Львів» - СК «Дніпро-1» та «Минай» - «Динамо».