«Челсі» почав з поразки загребському «Динамо»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах E, F, G та Н

На футбольних полях Європи розпочались поєдинки Ліги чемпіонів. 32 команди у восьми групах ведуть боротьбу за найпрестижніший трофей. І вже перший тур приніс сюрпризи. Загребське «Динамо» на своєму полі здолало лондонський «Челсі», а «Шахтар» на виїзді переграв РБ «Лейпциг».

У вівторок, 6 вересня, матчами у групах E, F, G та Н розпочався груповій етап Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Боротьбу за трофей розпочав і «Шахтар».

Група E

Після жеребкування багато хто з фахівців пророкував загребському «Динамо» останнє місце у групі. Але вже перший матч показав, що пасти задніх гравці хорватського клубу не планують. Гол Оршича на 13 хвилині поєдинку приніс «Динамо» перемогу над лондонським «Челсі».

РБ «Зальцбург» та «Мілан» у першому таймі обмінялись забитими м’ячами. На гол Окафора на 28-й хвилині «Мілан» відповів влучним ударом Салемакерса.  У другому таймі команди не забивали, закінчивши поєдинок внічию.

РБ Зальцбург - Мілан

Результати матчів групи E:

• Динамо Загреб — Челсі 1:0 (Оршич, 13);
  • РБ Зальцбург — Мілан 1:1 (Окафор, 28 – Салемакерс, 40).

Група F

Ще одна несподіванка першого туру відбулась у групі F. «Шахтар» на виїзді з рахунком 4:1 обіграв РБ «Лейпциг». В іншому поєдинку групи мадридський «Реал» в гостях забив у ворота «Селтіка» три м’ячі.

Селтік - Реал

Результати матчів групи F:

• РБ Лейпциг — Шахтар 1:4 (Сімакан, 57 - Швед, 16, 58, Мудрик, 76, Траоре, 85);
  • Селтік — Реал 0:3 (Вінісіус, 56, Модріч, 60, Е. Азар, 77).

Група G

«Боруссія»  у матчі з «Копенгагеном» не мала великих проблем. Команда контролювала хід поєдинку і могла забити більше. Перемогу команді принесли голи Ройса, Геррейру та Беллінгема.

В матчі «Севілья» - «Манчестер Сіті» гості відкрили рахунок 20-й хвилині. Гол на свій рахунок записав Ерлінг Холанд. На 58-й хвилині Фоден подвоїв перевагу гостей. Згодом Холанд забив третій м’яч, а в компенсований час Діаш остаточно добив «Севілью».

Севілья - Манчестер Сіті

Результати матчів групи G:

• Боруссія Дортмунд — Копенгаген 3:0 (Ройс, 35, Геррейру, 42, Беллінгем, 83);
  • Севілья — Манчестер Сіті 0:4 (Холанд, 20, 67, Фоден, 58, Діаш, 90+2).

Група H

Центральний матч вівторка відбувся у групі Н. У Парижі «ПСЖ» приймав «Ювентус». Господарі відкрили рахунок на 5-й хвилині. Мбаппе отримав передачу від Неймара і відправив м’яч у ворота «Ювентуса». На 22-й хвилині Мбаппе оформив дубль. На цей раз форварду «ПСЖ» асистував Хакими. Після перерви «Ювентус» задіяв внутрішні резерви і відіграв один м’яч. Влучним ударом відзначився Маккенні. Але більшого гості досягти не змогли.

ПСЖ - Ювентус

Доля матчу «Бенфіка» - «Маккабі» вирішилась протягом чотирьох хвилин. На 50 та 54 хвилинах португальці забили двічі, чого цілком вистачило для перемоги.

Результати матчів групи H:

• Бенфіка — Маккабі Хайфа 2:0 (Рафа Сілва, 50, Грімальдо, 54);
  • ПСЖ — Ювентус 2:1 (Мбаппе, 5, 22 – Маккенні, 53).

Матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах А. В, С і D відбудуться 7 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про вихід збірної України з волейболу до 1/4 фіналу чемпіонату світу. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 5 вересня.