Ліга чемпіонів: «Інтер» вдома поступився «Баварії»

Поєдинок проходив у Мілані

У Лізі чемпіонів продовжуються поєдинки першого туру. У групі С зібрались гранди європейського футболу – «Інтер», Барселона» і «Баварія». Кожен тур подарує вболівальникам грандіозне протистояння. Честь відкрити змагання у «групі смерті» випала «Інтеру» і «Баварії».

У середу, 7 вересня, «Інтер» в матчі першого туру Ліги чемпіонів приймав «Баварію». Команда підходила до поєдинку не у найкращому настрої. У минулому турі чемпіонату Італії «Інтер» програв своєму одвічному супернику «Мілану».

Інтер: Онана, Д’Амброзіо, Шкрініар, Бастоні, Думфріс, Мхітарян, Брозович, Чалханоглу, Госенс, Мартінес, Джеко.

Запасні: Ханданович, Кордаз, Гал’ярдіні, де Врей, Корреа, Белланова, Асллані, Ачербі, Барелла, Дімарко, Дарміан.

Баварія: Ноєр, Павар, де Лігт, Ернандес, Девіс, Кімміх, Забітцер, Коман, Мюллер, Сане, Мане.

Запасні: Ульрайх, Шенк, Упамекано, Гнабрі, Горецка, Чупо-Мотінг, Гравенберх, Тель, Мазрауї, Мусіала, Станішич.

Перебіг поєдинку

Перший удар по воротам завдали гості. На 3-й хвилині голкіпер «Інтера» забрав м’яч після удару Кімміха низом у правий кут. Через 5 хвилин Онана повторив свої дії, взявши удар Мюллера. Онана продовжував збирати сейви, а Ноєр в воротах «Баварії» відверто нудьгував.

«Баварія» відкрила рахунок на 25-й хвилині. Сане вийшов сам на сам і холоднокровно переграв голкіпера «Інтера». На 37-й хвилині «Баварія» влаштувала справжній обстріл воріт «Інтера». Перший удар відбив Онана, другий прийняв на себе захисник, а третій пройшов зовсім поруч з лівою штангою.

Після перерви «Інтер» заграв агресивніше. На 49-й хвилині Джеко завершив атаку своєї команди ударом прямісінько у голкіпера «Баварії». Поступово атакувальний запал італійського клубу згас. А «Баварія» тим часом забила. На 66-й хвилині Сане з правого краю воротарського майданчика робив простріл на дальню штангу. Партнер не встигав на передачу, але  Д’Амброзіо коліном зрізав м’яч у власні ворота.

На 83-й хвилині «Баварія» ледь не привезла неприємності сама собі. Ернандес подарував м’яч супернику, але Корреа таку щедрість гравця «Баварії» не оцінив і пробив повз ворота.  «Інтер» намагався організувати атаку і забити хоча б м’яч престижу. «Баварія» ж пропускати не хотіла і нічого небезпечного для своїх воріт «Інтеру» створити не дозволила.

• Інтер — Баварія 0:2 (Сане, 25, Д’Амброзіо, 66 (автогол)).

Матчі другого туру Ліги чемпіонів відбудуться 13-14 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Шахтаря» над РБ «Лейпциг» у першому турі Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 6 вересня.