«Шахтар» на виїзді розгромив РБ «Лейпциг» у матчі першого туру Ліги чемпіонів

Поєдинок проходив у Німеччині

Стартував груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Волею жереба «Шахтар» потрапив у групу F разом з «Реалом». РБ «Лейпциг», та «Селтіком». Перший матч «гірники» проводили в гостях у РБ «Лейпциг».

У вівторок, 6 вересня, «Шахтар» розпочав груповий раунд Ліги чемпіонів. На стадіоні «РБ Арена» українському клубу протистояв РБ «Лейпциг».

РБ Лейпциг: Гулачі, Гальстенберг, Орбан, Діалло, Сімакан, Шлагер, Лаймер, Нкунку, Собослаї, Вернер, Сілва.

Запасні: Блазвіх, Айдара, Форсберг, Раум, Гвардіол, Новоа, Генріхс.

Шахтар: Трубін, Конопля, Матвієнко, Бондар, Тейлор, Степаненко, Мудрик, Судаков, Бондаренко, Зубков, Швед.

Запасні: Шевченко, Пятов, Траоре, Кривцов, Сікан, Михайліченко, Криськів, Джурасек, Топалов, Очеретько, Козік, Петряк.

Перебіг поєдинку

Команди активно розпочали поєдинок. Вже на перших хвилинах суперники провели обмін атаками, але по воротам не били. Перший небезпечний момент господарі створили на 12-й хвилині. Простріл з лівого флангу Нкунку завершив ударом у те місце, де і перебував Трубін. А через 4 хвилині забив «Шахтар». Голкіпер «Лейпцига» помилився при передачі і просто подарував м’яч  Шведу, а той не зволікаючи пробив по порожніх воротах.

Після голу «Шахтар» відсунувся назад, іноді проводячи контратаки. Більшість часу  м’яч знаходився на половині поля «Шахтаря». Проте ударів по воротам Трубіна майже не було.

Після перерви ситуація на полі не змінилась. «Лейпциг» атакував, а «шахтар» успішно захищався. На 54-й хвилині Собослаї зі штрафного пробив над поперечиною. Через три хвилини господарі зрівняли рахунок. Сімакан з правого краю увірвався до штрафного майданчику «Шахтаря» і пробив у ближній кут. А вже у наступній атаці «Шахтар» знову вийшов вперед. Мудрик зліва віддав передачу в центр. Швед пробив, і м’яч рикошетом від ноги гравця «Лейпцига» влетів у правий кут воріт.

РБ Лейпциг - Шахтар

На 76-й хвилині «Лейпциг» пропустив втретє. «Шахтар» вибіг в контратаку, Судаков вивів Мудрика сам на сам і Михайло розібрався з голкіпером суперника. «Шахтар» і не думав зупинятись. На 85-й хвилині Мудрик прорвався по лівому флангу і зробив простріл, а Траоре переправив  м’яч у дальній кут

• РБ Лейпциг — Шахтар 1:4 (Сімакан, 57 - Швед, 16, 58, Мудрик, 76, Траоре, 85).

Матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах А. В, С і D відбудуться 7 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про вихід збірної України з волейболу до 1/4 фіналу чемпіонату світу. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 5 вересня.