"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Жінці тепер загрожує довічне
Служба безпеки України затримала російську шпигунку в Луганській області. Жінка прикидалася українською патріоткою та намагалася втертися у довіру СБУ. Російські спецслужби хотіли зробити із неї «подвійного агента».
За даними СБУ, жінка вийшла на представника одного з підрозділів СБУ і запропонувала свою допомогу у боротьбі з окупантами. Вона пообіцяла надавати актуальну інформацію про діяльність росіян на тимчасово окупованій території сходу України.
«Співробітники СБУ встановили, що у 2019 році вона була завербована російською спецслужбою через підконтрольне окупантам так зване «мдб лнр». Після початку повномасштабного вторгнення вона виконувала вказівки агресора та виявляла маршрути і техніку ЗСУ на території Луганської області», - йдеться в повідомленні.
Також жінка збирала дані та місця перебування учасників руху опору в регіоні, зокрема у захопленому селищі Марківка. Отриману інформацію вона передавала до окупаційної адміністрації. Там ці дані використовували для проведення репресій проти місцевих жителів.
Згодом російська агентка отримала завдання встановити контакт і налагодити «співпрацю» з української спецслужбою. Проте СБУ викрили зрадницю, обманом вивели її на підконтрольну територію і затримали.
Наразі жінці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає до 15 років тюрми або довічне.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Так, стаття 111-1: «Колабораційна діяльність» зводиться до таких позицій:
Передбачено кілька видів покарань. Залежно від тяжкості злочину та його наслідків, колаборантам може загрожувати штраф, виправні роботи, тюрма від 3 до 15 років, або ж довічне ув'язнення.
Нагадаємо, СБУ затримала чиновника, який «продавав» чоловікам документи про інвалідність. Також Інформатор писав, у Черкасах колаборантка отримала 10 років ув‘язнення за держзраду
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.