Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За свої послуги посадовець брав 7.5 тисяч доларів
Правоохоронці затримали високопосадовця прокуратури, який за гроші “гарантував” оформлення групи інвалідності. Чоловіку загрожує до восьми років в’язниці.
Про це повідомили в пресслужбі СБУ. Як стало відомо, СБУ спільно з ДБР викрили на шахрайській схемі заступника керівника однієї з обласних прокуратур. Під час війни вій обіцяв місцевому мешканцю своє сприяння у “прискореній” процедурі оформлення ІІ групи інвалідності його батьку для ухилення від мобілізації. Ця послуга коштувала 7,5 тисяч доларів. Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
“За даними слідства, отримані гроші він нібито мав передати голові комісії медико-соціальної експертизи для вирішення питання з “позачерговою” видачею відповідних документів. Правоохоронці затримали прокурора після передачі всієї суми грошей. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу”, - розповіли в СБУ.
Станом на 30 серпня 2022 року Єдиний державний реєстр судових рішень містить 66 вироків щодо кримінальних правопорушень, передбачених ст. 336 Кримінального кодексу України. При цьому жодного виправдувального вироку немає, всі особи визнавали свою вину.
Згідно зі ст. 336 Кримінального кодексу України, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. В Україні зафіксовано наступну кількість вироків за ухилення від призову по областях: