"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Акція протесту пройшла під час однієї з дискусій, на якій був присутній міністр культури
Сьогодні, 23 червня, на фестиваль "Книжковий Арсенал" завітав Міністр культури України Олександр Ткаченко. Активісти зустріли його з плакатами з закликами про відставку.
Акція протесту пройшла під час дискусії "Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання". На плакатах були написи: "Ткаченка у відставку", "Ткаченко знищує культуру", "Хочемо обрати нового міністра культури", "Ганьба", "Нам не потрібен міністр-малорос", "Розграбовані музеї – бездіяльність Ткаченка", "В хаті хліба ні куска, а він музику таска" та інші.
Спочатку Ткаченко ігнорував учасників акції, а потім запропонував поспілкуватись після дискусії. Та пообіцяв відреагувати на заклики пізніше.
"Колеги, я вас бачу. Можете опустити плакати, щоб ви не втомились. Підійдете після заходу", – сказав міністр.
У відповідь учасники акції почали вигукувати "Ганьба". Та зазначили, що вони не втомляться.
Критика на адресу голови Мінкульту Олександра Ткаченка надходила майже з самого початку його роботи. Його звинувачували у застої культури, відсутності захисту культурної спадщини від російської агресії, сприянні злочинному рішенню Держкіно щодо реорганізації "Довженко-центру" та відмові у закритті музею Булгакова у Києві.
У березні на сайті Кабміну зареєстрували петицію про звільнення з посади міністра культури Олександра Ткаченка через неналежне виконання ним посадових обов'язків. У червні вона набрала 25 000 голосів. Проте досі це питання так і не розглянуло керівництво країни.
Раніше Інформатор писав, що Шмигаль відповів на петицію щодо звільнення глави Мінкульту Ткаченка. Він зазначив, що не бачить для цього "чітких підстав". Також повідомляли, що Мінкульт позбавив обеліск на честь міста-героя Києва охоронного статусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.