Прикордонники "Сталевого кордону" підняли над населеними пунктами Шабельне, Піщане та Дегтярне синьо-жовтий стяг
Прикордонники "Сталевого кордону" висловили підтримку українським населеним пунктам Харківщини, які находяться в "сірій зоні" на кордоні з росією. Над пунктам Шабельне, Піщане та Дегтярне військові підняли український прапор. Всі будівлі тут були знищені постійними обстрілами ворога, території стали непридатними для життя.
Але прикордонники бригади Гвардії наступу "Сталевий кордон" взяли ініціативу та висловили населеним пунктам Шабельне, Піщане та Дегтярне символічну підтримку. Відтак, ці місцевості на Харківщині, де з'явився синьо-жовтий стяг, стали виразом патріотизму та національної незламності.
Ці населені пункти відомі своєю боротьбою та відданістю нашій державі, знаходячись у найскладніших умовах. Розташовані вони у "сірій зоні", прилеглій до державного кордону з російською федерацією, що стала місцем постійних бойових дій. Територія цих сіл стала свідком багатьох обстрілів та зруйнована мінометами.
Проте прикордонники з бригади "Сталевого кордону" не лише контролюють ситуацію в районі, але й висловлюють підтримку місцевому населенню. Вони нагадують ворогу про непохитність українського духу та закликають тим самим стати на захист своєї землі.
"Територія зруйнованих сіл щільно замінована, а через постійні ворожі обстріли непридатна для проживання. Проте прикордонники бригади Гвардії наступу "Сталевий кордон" контролюють місцевість та нагадують ворогу, що це наша земля і йому тут не місце!", - повідомляють військові.
6 лютого бійці Збройних сил України успішно підняли державний прапор у селі Кринки, розташованому на лівому березі Херсонської області. Складні бої за плацдарм на лівобережжі Дніпра продовжуються. За інформацією волонтерської групи, факт встановлення прапора розбиває повідомлення російської пропаганди.
Раніше Інформатор збирав підбірку історій про те, як державний прапор України попри заборону піднімався над тимчасово окупованими територіями. Українці продовжують проявляти сміливість, вони не бояться отримати покарання. Попри все шанують державні символи та доказують на діях, що Україна там, де визначені її кордони ще у 1991 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.