"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Речник ПС Юрій Ігнат скептично ставиться до можливості проводити польоти на території воюючої країни.
Повітряний простір України не скоро відкриється для цивільних літаків, у Повітряних силах скептично оцінюють можливість відновлення авіасполучення під час повномасштабної війни.
Відповідну заяву в ефірі телемарафону 28 липня зробив речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат.
За словами представника Повітряних сил, він сумнівається, що у стані війни можна буде забезпечувати польоти цивільних літаків.
"Бачите, ми мали зерновий коридор, з якого росія вийшла одноосібно. Вони що, з росією будуть домовлятися, щоб та не обстрілювала гуманітарні авіаційні коридори?.. Сьогодні всі аеродроми, які є в Україні (у нас десятки різних аеродромів різного призначення), всі є оперативними. У нас війна, у нас воєнний стан, і ви бачите, що долітає усюди, в будь-якій точці країни можуть з'явитись ракети, ворожі дрони. Скільки летить "Кинжал", ви самі прекрасно знаєте", - зазначив речник.
За словами Ігната, також питання виникають і у контексті страхування бортів та життя пасажирів в державі, де "літають над головою ракети". Складно уявити і відновлення роботи аеропорту в Ужгороді, де злітно-посадкові смуги знаходяться на території України, але літаки злітають уже фактично в повітряному просторі Словаччини - Ігнат зауважив, що теоретично ніщо не завадить росіянам заявити, що на території аеродрому перебуває "західна техніка" і вдарити по злітно-посадкових смугах.
Також не можна застосувати до України практику Ізраїлю, який повністю прикривається ППО, оскільки українська територія значно більша за ізраїльську.
"Ракети летять звідусіль і різних типів, противник потужний, має технологічну зброю. Звісно, дуже хочеться, щоб запрацювала авіація, але у нас перекритий повітряний простір над Україною станом на зараз, і думаю, ще не скоро його відкриють", - додав Ігнат.
Керівництво ірландського лоукостера Ryanair допускає відновлення рейсів до кінця 2023 року. У компанії озвучили два сценарії можливого відновлення авіасполучення. У разі повернення на авіаринок під час війни влада має надати гарантії безпеки для літаків.
Також перевізник навів два сценарії відновлення авіасполучення в Україні. У першому безпеку цивільної авіації однозначно надасть завершення війни. Маршрути відкриються за один чи через два дні після цього. У другому компанії Ryanair може запланувати незначну кількість рейсів вже наприкінці 2023 року.
Директор авіакомпанії Майкл О'Лірі у прикладі відновлень авіамаршрутів озвучив саме ізраїльський сценарій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.