Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Правоохоронці ліквідували сервіси, які допомагали хакерам легалізувати незаконні активи
Національна поліція та Федеральне бюро розслідувань США провели міжнародну операцію. В результаті правоохоронці ліквідували дев'ять сервісів обміну віртуальних активів (криптовалюти). За допомогою цих сервісів зловмисники обмінювалися коштами, які отримали незаконним шляхом.
Така інформація з'явилася на офіційній сторінці Генеральної прокуратури України. Зазначається, що сервіси давали можливість злочинцям логалізувати активи, які ті заробляли в результаті хакерства та інших видів шахрайства. При цьому рекламували ці сервіси саме на закритих хакерських майданчиках. Користувачам пропонували анонімні транзакції криптовалюти. На цих біржах за місяць обмінювали десятки мільйонів доларів.
Цю інформацію також підтвердили американські правоохоронці. Вони назвали портали, домени яких тепер закриті в результаті проведеної операції:
Тепер доменні імена цих порталів були вилучені. Коли відвідувачі заходять на ці сайти – на екрані з'являється інформація про конфіскацію домену ФБР США. Водночас продовжується досудове розслідування за фактами втручання в роботу електронних комунікаційних мереж та незаконних дій з платіжними картками. Українські правоохоронці відкрили справу за частиною 3 статі 361 та частиною 2 статі 200 Кримінального кодексу України.
"Минулого тижня ФБР та міжнародні партнери порушили дев’ять сервісів обміну віртуальних валют, які сприяли відмиванню грошей і дозволяли користувачам уникнути виявлення правоохоронних органів", – повідомили представники ФБР.
Нагадаємо, комісар Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) США Крісті Голдсміт Ромеро заявила, що криптовалюти повинні втратити анонімність. За її словами, це потрібно зробити, щоб зменшити кількість кіберзлочинів.
"Для всіх урядів і особливо для криптовалютної індустрії важливо розв’язувати проблему, яка робить криптоактиви такими привабливими для незаконних дій", – додала Ромеро.
Також в Україні вже почали працювали над законом, який врегулює правила щодо криптовалюти. Відомо, що над документом, зокрема, працюють експерти Міністерства цифрової трансформації та Національного банку України. Скоріше за все, з'являться правила щодо оподаткування криптовалюти в Україні.
Нагадаємо, 25 квітня найпопулярніша криптовалюта Біткоїн впала раптово впала в ціні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.