“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ця благодійна акція допомагає багатьом тварини знайти господарів
Рівненські нацгвардійці знялися для благодійного календаря на 2023 рік разом з тваринами заради порятунку безпритульних чотирилапих. До акції також долучилися поліцейські та волонтери. Фотосесія - це щорічна акція, яку проводить Благодійний фонд "Лапа". Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.
"Ми охороняємо громадський порядок та патрулюємо місто та область. Бачимо, що кількість безпритульних тварин значно збільшилася, і збільшилася кількість породистих тварин, яких залишили на вулиці через війну", - каже молодший сержант Нацгвардії Валентин.
Акція є щорічною, усі, хто бере участь у її реалізації, працюють безплатно, - від дизайнерів до фотографів, волонтерів. Ціль - не тільки зібрання коштів, але й резонанс. Таке висвітлення привертає увагу людей до проблеми, також це допомагає багатьом тварини знайти господарів. Всі тварини, яких відзняли для календаря, були хворими, занедбаними, просто в жахливому стані. Працівники фонду, волонтери та небайдужі люди допомогли їх перетворити на справжніх фотомоделей.
"Досі в місті та області маємо значну кількість безпритульних тварин. Ми робимо в нашій організації все можливе, щоб захистити їх. Разом з волонтерами наші працівників знаходять тварин, лікують та шукають їм нових господарів", - каже очільниця благодійного фонду "Лапа" Інеса Шишкіна.
В українських притулках для тварин проживають десятки тисяч котів і собак. А взагалі жодного даху над головою не мають набагато більше нікому непотрібних голодних чотирилапих. Точна загальна чисельність українських тварин-безхатьків наразі невідома, підрахунок безпритульних і домашніх тварин ведеться лише в деяких містах, але у 2017 році, за даними Washington Post, в Україні налічувалося близько 7,5 мільйона бездомних котів і собак. Україна — у десятці лідерів серед країн світу за найбільшою кількістю тварин, у тому числі й безпритульних.
Літом 2022 року в Україні ухвалили важливий документ про безхатніх тварин. Він дасть змогу здійснювати контроль за кількістю безпритульних тварин гуманними методами відповідно до кращих європейських практик. Що буде з безпритульними тваринами:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.