"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Директора та начальника дільниці держпідприємства звинуватили у розтраті мільйонів гривень через фальшиві накладні
НАБУ та САП розкрили випадок розтрати коштів у ДП "Чортківський комбінат хлібопродуктів" Держагентства резерву України. Згідно з накладними, хлібокомбінат виплатив 8,3 млн грн за зерно. Але при цьому отримав нульовий обсяг зерна.
Цю інформацію оприлюднили в пресслужбі НАБУ. У жовтні 2018 року керівник ДП "Чортківський комбінат хлібопродуктів" разом з начальником дільниці та головою фермерського господарства спланували підроблення накладних на поставку 2 400 тонн кукурудзи на держпідприємство. На підставі цього комбінат сплатив частину вартості продукції, яку так і не отримав. Сума збитків сягла 8,3 млн грн.
Підозру в організації цього шахрайства оголосили колишньому директору ДП "ЧКХ", начальнику дільниці та голові фермерського господарства. Зокрема, 9 травня 2024 року про підозру повідомили:
НАБУ є одним з головних правоохоронних ньюзмейкерів країни. "Інформатор" постійно пише про все нові й нові справи, які відкривають - або ж навпаки, завершують - НАБУ та їхні колеги з антикорупційної прокуратури.
Втім, більшість вироків, які виносять за поданням НАБУ, є виправдальними. Всього з року відкриття (2015 року) по 2023 рік - реальних вироків корупціонерам було лише 87. Загальний же бюджет антикорупційної структури, який заплановано на 2023 рік склав 1,2 мільярди гривень.
На 2024 рік запланована кількість кримінальних проваджень, спрямованих до суду з обвинувальним актом або з інших підстав, передбачених КПК України, складає 65 справ. При цьому бюджет антикорупційної структури запланований на рівні майже 1,8 млрд грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.