Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Пеллегріні у другому турі отримав 53,12% голосів виборців
У Словаччині 6 квітня відбувся другий тур виборів президента. За пост очільника країни змагались спікер парламенту Петер Пеллегріні й колишній глава МЗС Іван Корчок. Перемогу отримав Пеллегріні, який поділяє позицію Фіцо щодо відносин з Росією та виступає проти допомоги Україні.
Про це повідомляє Словацьке управління статистики. За даними сайту, Пеллегріні переміг у другому турі виборів, набравши за підсумками обробки 100% бюлетенів 53,12% голосів виборців. Його опонент Корчок програв з 46,87% голосів.
Не дивлячись на те, що підрахунок голосів завершився нещодавно, Іван Корчок вже визнав свою поразку на виборах. Він публічно привітав опонента з перемогою.
Петер Пеллегріні, який стане новим президентом Словаччини, є соратником Фіцо й повністю підтримує його позицію щодо Росії. Він неодноразово висловлювався, що санкції проти РФ абсолютно не ефективні, до того ж мають негативний ефект як для мешканців Словаччини, так і країн Євросоюзу загалом.
Також він виступає проти надання допомоги України й заявляє, що не дасть ЄС та США "втягнути Словаччину у війну". Пеллегріні називає себе "кандидатом миру" й говорить, що країна "просто пасивним отримувачем того, що диктують Вашингтон і Брюссель" не буде.
Що стосується Івана Корчок, то він є повною протилежністю Пеллегріні, адже має прозахідні погляди. Він виступає за надання Україні всіх видів допомоги, у тому числі й військовою. Також Корчок обіцяв протистояти антизахідному курсу Фіцо.
Раніше Інформатор писав, що Словаччина відновлює співпрацю з Росією у галузі культури. Заборону, яка діяла майже два роки, відколи почалася масштабна війна проти України, скасовано. Міністерка культури Словаччини Мартіна Шимковічова вважає, що художники не повинні страждати через військовий конфлікт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.