На Херсонщині окупанти риють окопи в стилі Першої світової війни – генерал Великої Британії

Читать на русском

Ще один доказ того, що росіяни жодним чином не змінюються поколіннями

Читать на русском
На Херсонщині окупанти риють окопи в стилі Першої світової війни – генерал Великої Британії
Окупанти риють окопи за технологією Першої світової війни

Ще один доказ того, що росіяни жодним чином не змінюються поколіннями

У Херсонській області росіяни намагаються укріпитися на зайнятих місцях за допомогою спеціальних споруд а також окопів. Таким чином вони також намагаються врятуватися від холодів. Принцип викопування росіянами траншей екскомандувач британської армії лорд Даннатт порівняв з тими, що робилися в часи Першої світової війни.

Про використання застарілих технологій окопів генерал Великої Британії розповів Sky News. У будь-якому випадку, дії рашистів створюють проблеми для ЗСУ, які прагнуть згодом вигнати окупантів з цих позицій. Мова йде про побудування довгих траншей, у яких солдати будуть пересуватися під час захисту. Водночас, у 21-му столітті з технологіями, що використовуються для ведення бою, така тактика вже не буде такою ж ефективною. 

«Росіяни знають, що вони у невигідному становищі, і вони знають, що не можуть допустити подальших невдач, і тому, особливо з огляду на те, в Україну прийшла зима, вони дуже окопалися», – заявив генерал. 

ВІн додав, що українцям доведеться ще перебратися через річку Дніпро аби здійснити наступ на окупантів. Саме з цим і хочуть боротися рашисти, вибудовуючи такі окопи. Україні необхідно відкинути рф далі, аби вона не могла продовжувати обстріли звільненого Херсону з артилерії. Втрата контролю над Херсоном стала серйозною невдачею для рф, і тепер вони відіграються на цивільних та критичній інфраструктурі. 

Як окупанти використовують старе обладнання

Технології Першої та Другої світових війн для росіян не просто приклад з історії, а реалії сьогодення. До України рашисти прибували не тільки з сучасним озброєнням, артилерією та літаками, але й з радянськими припасами та кулеметами. Наведемо кілька підтверджених прикладів. 

Під час війни точна інформація та знання місцевості є важливим фактором для перемоги. Водночас, коли дані застарілі, то й сподіватися на успіх операції не варто. Проте, рашисти сміливо прийшли на нашу землю з картами, які відповідають зразкам 1942-го року. Це підтверджує система координат, яка використовувалася тоді і пережила чимало змін. 

Знайдена карта окупантів
Знайдена карта окупантів


Карту знайшли кинуту окупантами на території знищеного вокзалу в Тростянці у Сумській області. Водночас зазначається, що стан місцевості датований 1990-м роком, видана карта в 1993-му році, а передрукували її в 2007-му році. Проте не варто казати, що координація між підрозділами, які мали карти з різними системами координат, була не дуже якісна. 

Знайдена карта окупантів
Знайдена карта окупантів


Є й інші приклади використання застарілих зразків у окупантів. Так, уже в березні в Олешках Херсонської області помітили рашиста, який перевозив радянський кулемет Максим, що винайшли ще в 19-му столітті. Звичайно, кулемет залишається кулеметом, проте питання в тому, чи змогли з нього взагалі стріляти, коли приблизно 100 років він був, скоріш за все, експонатом у музеї. 

Кулемет "Максим" на озброєнні окупантів
Кулемет "Максим" на озброєнні окупантів


Звільнення Херсонщини

У вересні 2022-го року почався активний контрнаступ ЗСУ на Півдні та Сході України. Поки рашисти спочатку чекали нападу на Херсонщину, наші бійці оперативно висунулися на Харківщину, та швидко звільнили майже весь регіон. Далі наступ розповсюдився на Херсонську та Луганську області. 

11-го листопада ЗСУ увійшли до Херсону та зайняли центр міста. Окупанти, що не встигли відступити з іншими, вимушені були тікати звідти на човнах. Одразу після цього почалися стабілізаційні та відновлювальні роботи в місті та регіоні навколо. Рашисти продовжують періодичні обстріли міста з артилерії, але відкинути їх зараз немає можливості, бо для цього треба перейти річку Дніпро. 

Нагадаємо, що Starlink підвищив ціни для українців: на скільки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.