“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Раніше візит Кісіди не анонсувався
У вівторок, 21 березня, до України прибув з неанонсованим візитом прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. У нього запланована зустріч з главою держави. Візит відбувається на фоні поїздки лідера Китаю Сі Цзиньпіна до Москви та його переговорів з російським диктатором володимиром путіним.
Про це повідомляє NHK. Повідомляється, що Кісіда вирушив до України з Індії. Очікується, що він проведе переговори з президентом України Володимиром Зеленським.
Як пише Bloomberg з посиланням на заяву МЗС Японії, Кісіда має намір висловити підтримку Україні під час візиту. Прем’єр-міністр Японії перед цим перебував з візитом в Індії, де він засудив вторгнення росії в політичній промові.
Цей візит є найбільш помітним символом підтримки з боку Токіо для Зеленського, який спілкувався з Кісідою на онлайн-конференціях і виступав у парламенті Японії по відеозв’язку в березні 2022 року. Японські лідери рідко їздять у місця, де існує серйозна загроза безпеці. Після поїздки в Україну Кісіда відвідає Польщу. Зазначимо, Японія зараз головує у "Групі семи". Очікується, що у травні у Хіросімі пройде саміт G7.
Про можливість візиту японського прем’єра в України йшли розмови з січня. Однак його турбувало безпекове питання. Кісіда хотів показати підтримку України. Раніше планувалося, що Кісіда може прилетіти до Польщі, а звідти дістатися Києва наземним транспортом. Але для цього йому потрібен був дозвіл Сейму. Ще однією з проблем є охорона Кісіди після його прибуття в Україну. Сили самооборони не мають правових підстав для виконання такого завдання за кордоном, а охоронці з департаменту поліції Токіо були б обмежені в кількості зброї. У війні з росією, Японія стала на бік України. На форумі в Токіо Кісіда 20 лютого оголосив про виділення Україні допомоги у 5,5 мільярдів доларів. Варто додати, що Японія приєдналася до Сполучених Штатів і європейських країн у введенні санкцій проти росії через її вторгнення в Україну. Японія також побоюється можливого впливу війни у Східній Азії, де китайська армія стає все більше посилює напруженість навколо самоврядного Тайваню, який Пекін вважає своєю територією.
Раніше ми писали, що США може продати Японії кілька сотень ракет. Крім того, Японія хоче постачати Україні зброю, заради цього вперше за 78 років змінять закони країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.