Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Провести в останню путь Вадима Бондаренко прийшли сотні людей
У неділю, 28 травня, у місті Тальне Черкаської області попрощалися із загиблим 23-річним нацгвардійцем Вадимом Бондаренко. Його на смерть збив автомобіль судді Олексія Тандира на блокпосту у Києві.
Провести в останню путь військового прийшло близько п'ятисот мешканців громади. Друзі, знайомі, однокласники та побратими вшанували пам’ять Вадима Бондаренка. Біля будинку юнака вони утворили коридор із живих квітів та вінків. Також прощання пройшло на центральній площі міста, де люди зустрічали труну, вкриту синьо-жовтим прапором, з Бондаренком на колінах.
Загиблий військовий назавжди лишиться у пам'яті молодим, чуйним та веселим хлопцем. Він завжди був готовий прийти на допомогу та підтримати товариша чи просто знайомого. Вадим був сильний духом та великий патріот своєї держави. Саме так про нього говорять сусіди та викладачі коледжу, де він навчався.
Один з побратимів Вадима розповів, що він завжди мріяв стати військовим, тому у 2020 році з радістю пішов на строкову службу у Національну гвардію України. Спочатку він ніс службу у місті Черкаси, а потім – у Києві. Проте Бондаренко хотів воювати на передовій, але його залишили у столиці. Саме під час виконання службового обов'язку він і загинув.
У Вадима Бондаренко залишилась дружина й троє дітей – двоє від першого шлюбу дружини та 2-річна рідна донька. За словами родини загиблого воїна, суддя Тандир не вибачився перед сім'єю та не запропонував їм допомогу.
"Покарати винного у смерті – це справа принципова", – сказав заступник командира підрозділу майор Валерій Купін, в якому служив Вадим.
ДТП, у якому загинув Вадим Бондаренко, сталася у ніч проти 26 травня. Голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир знаходився за кермом автівки у стані алкогольного сп'яніння, проте проходити тест відмовився. Суд примусово відправив його на експертизу.
Вчора, 27 травня, вища рада правосуддя дозволила арешт судді. “За” це рішення проголосували 14 членів ВРП. Печерський районний суд Києві відправив під варту Олексія Тандира. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави до 21 липня.
У разі доведення вини судді Олексію Тандиру загрожує покарання у вигляді 10 років за ґратами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.