На Буковині затримали чоловіків, які напали на представників ТЦК з сокирами: що їм загрожує

Читать на русском

Нападників взяли під варту без права внесення застави

Читать на русском
Напад на працівників ТЦК
Погрожували працівникам ТЦК

Нападників взяли під варту без права внесення застави

Двох мешканців Чернівецькій області, які, озброївшись сокирами, здійснили напад на працівників ТЦК 7 березня, затримала поліція. На основі матеріалів справи, суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їх арештували без права внесення застави.  

Про це повідомило видання "Укрінформ", посилаючись на відділ комунікації поліції Чернівецької області. Зазначається, що триває досудове розслідування за фактом хуліганства. Чоловікам загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі. 

"Щодо затриманих раніше чоловіків, то за клопотанням слідчих суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави", – відмітили у поліції.

У відомстві зазначили, що розслідування триває за ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене із застосуванням зброї. Також слідство не виключає додаткових кваліфікацій події.

Подробиці справи про напад на ТЦК

У гірському селі Плоска біля контрольно-пропускного пункту Горлеча чоловік на коні вступив у словесну перепалку з військкомами. Згодом до нього приєднався інший мешканець селища. Щоправда, зробив він це нестандартним способом. Чоловік на повному ходу намагався переїхати військового автівкою, а коли це не вдалось зробити, то зчинив напад.

Для цього він прихопив сокиру, якою завдав одному з представників ТЦК удари. Чоловік на коні теж вдарив сокирою військового у плече. Потім нападники побили вікна в автівці військкомів і забрались геть.

Як згодом відмітив голова Селятинської громади у Чернівецькій області Валерій Полянчук, нападники є братами. У одного з них син зник безвісти на війні. Чоловік, що був на коні, воював в АТО. Проте це жодним чином не виправдовує їх вчинок.

Що стосується військкомів, то, за словами речниці обласного ТЦК Тетяни Гайдащук, вони є учасниками бойових дій. Після отримання поранень й проходження реабілітації, чоловіків перевели з бойових частин до ТЦК, де вони несуть подальшу службу. У закарпатців вони хотіли перевірити військово-облікові документи, але натрапили на жорсткий опір.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У цьому відео обговорюється нова ініціатива, згідно з якою чоловіки віком від 18 до 25 років мають пройти військовий вишкіл тривалістю 5 місяців у мирний час та 3 місяці у воєнний період. Ми звернулися до майора запасу та учасника війни, щоб з'ясувати чи буде цього часу достатньо для підготовки людини. Долучайтеся до перегляду, щоб отримати вичерпний коментар Олексія Гетьмана.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.