«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Більшість схвалює цю ініціативу, адже в країні йде війна
В Україні набирає обертів тема роздачі повісток. Думки людей з цього приводу розділилися. Хтось вважає нормальним вручати їх на пляжах, парках і ресторанах. Інші наголошують, що це потрібно робити у спеціальній установі та дивитися на те, чи буде з цього користь.
Наш журналіст вирішив поцікавитися, як до такої ініціативи ставляться кияни. Один з відвідувачів пляжу зазначив, що негативно ставиться до роздачі повісток. Адже це зона відпочинку.
Двоє чоловіків, які засмагали зазначили, що такі дії не є переслідуванням кримінальників. Вони вважають, це нормальною темою.
"Якщо держава це робить і так має бути, то чому б ні", - каже один і них.
Вони абсолютно не проти того, аби повістки роздавали на пляжі відпочивальникам. Адже в країні йде війна.
"На блокпостах видають, чому б і не на пляжі" - розмірковує чоловік.
Ще один відпочивальник нормально ставиться до цього. За його словами, немає різниці, де роздавати повістки.
"Пляж, парк, ресторан - різниці немає", - говорить чоловік.
Натомість інший чоловік говорить, що повістки вручати повинні у спеціальних установах. На йогу думку, важливо те, чи буде користь потім людям від того, що йому дадуть повістку.
Чоловікам можуть вручати повістки на пляжах, адже вони є громадськими місцями. Про це у коментарі "Суспільному" розповіла керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталія Гуменюк.
"Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також", — пояснила Гуменюк.
Вона додала, що повістка не є способом покарання. Оповіщення проводять в тих місцях, де є військовозобов'язані громадяни.
Раніше ми писали, коли повістки приходитимуть через "Дію". Також читайте, за яких причин українці можуть відмовитися від повістки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.