“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Окрім двох представників поліції до чергування буде залучено й двох співробітників військкоматів
Влада Львівської області прийняла рішення про оновлення складу контрольно-пропускних пунктів у регіоні. Відтепер окрім представників поліції на них будуть чергувати й співробітники ТЦК. Це рішення стосується лише внутрішніх постів, а не прикордонних.
Про нововведення повідомило видання Tvoemisto.tv, посилаючись на керівника апарату Львівської обласної військової адміністрації Тараса Грень. Зазначається, що на внутрішніх блокпостах у регіоні будуть чергувати два поліцейських та два співробітники територіальних центрів комплектації та соцпідтримки.
"Станом на 26 квітня на Львівщині облаштовано сім внутрішніх блокпостів – це контрольно-пропускні пункти, де працюють правоохоронці, які проводять контрдиверсійні заходи. Однак таке збільшення чисельності не стосується прикордонних контрольно-пропускних пунктів", – йдеться у повідомленні.
В Україні прийнято новий закон про мобілізацію, який набере чинності 16 травня цього року. Згідно з документом представники ТЦК матимуть ширші повноваження та зможуть здійснювати перевірки документів й знімати усе на бодикамери.
Також закон передбачає більш жорсткі обмеження для ухилянтів та запроваджує обов'язкове оновлення даних. Так, призовники, військовозобов'язані, резервісти зобовʼязані в семиденний термін повинні повідомляти органи, де вони перебувають на військовому обліку. Ще ставити до відома про зміни номерів засобів зв’язку та адреси електронної пошти.
Під час вручення повістки зобов’язані пред’являти документ, який посвідчує особу не лише представникам поліції, а й представникам ТЦК та СП. Ще вони будуть вести відеофіксацію процесу вручення повістки та перевірки даних. Водночас на вимогу громадянина представники ТЦК та СП будуть зобов’язані назвати свої ПІБ, посаду, а також показати службові посвідчення. Якщо відмовляються, то громадянин має право відмовитись від отримання повістки.
Новим законом також передбачені зміни у переліку тих осіб, які мають право на відстрочку від служби. З ним можна ознайомитись за посиланням. Ще Інформатор писав, з якими хворобами не беруть до лав ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.