У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Анналена Бербок відзначила "неймовірну швидкість" проведення реформ українським урядом, однак підкреслила, що Києву ще є над чим працювати.
Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що для вступу до ЄС Україні необхідно покласти край "кумівству і корупції".
Про це міністерка заявила в кулуарах Конференції з відбудови України в Лондоні, пише DW.
Бербок відзначила прогрес України у проведенні реформ на шляху до вступу до ЄС, особливо у сферах вільних ЗМІ та верховенства права. Водночас очільниця МЗС ФРН підкреслила, що в майбутньому від українського уряду потребується прогрес, "щоб покласти край 30-річному кумівству і, треба чітко сказати, корупції".
Втім, за словами міністерки, реформи в Україні відбуваються з "неймовірною швидкістю" і Німеччина це підтримує. Бербок додала, що не сумнівається у майбутньому вступі України до ЄС, тому приватні інвестиції у відбудову держави є виправданими, оскільки вони у кінцевому підсумку зміцнюють ринок Євросоюзу.
Окрім того, за словами голови МЗС Німеччини, саме Україна може стати вирішальним фактором у зміцненні єдиного європейського ринку, особливо у сфері чистої енергетики.
Україна подала заявку на вступ до Європейського Союзу 28 лютого 2022 року, а вже 23 червня отримала статус кандидата. Комісія визначила сім критеріїв, виконання яких є обов’язковою умовою для подальшого зближення.
Депутат Європарламенту, колишній прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс, висловив думку, що Україна може набути повноправного членства в ЄС у 2029 році.
Втім поки що Україні вдалося виконати невелику частину умов для початку офіційних переговорів про вступ до Євросоюзу. За даними ЗМІ, Європейська комісія 22 червня оприлюднить звіт, в якому йде мова про виконання Києвом лише двох з семи критеріїв. Однак у документі планується відзначити прогрес українського уряду як "помірно позитивний", оскільки в країні триває повномасштабна війна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.