"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У партії не коментуватимуть зміни до нового законопроєкту про мобілізацію
У партії "Слуга народу" обрали єдину лінію щодо роз'яснення нового вдосконаленого законопроєкту про військову службу та мобілізацію в Україні. Цю чутливу для суспільства тему спершу "спускатимуть" на військових, мовляв, саме від них йде першозапит на посилення мобілізаційних змін.
Інформацію про нову стратегію щодо пояснення змін у мобілізації оприлюднило видання "УП" із посиланням на джерело у фракції "Слуги народу". Журналісти зазначають, що "Слугам" наказано мовчати й утримуватись від коментарів до того моменту, поки зміни не відкоментують військові.
Джерело видання стверджує, що "Слуги" мають дотримуватися партійної дисципліни. Нардепам слід витримувати паузу, щоб спершу саме військове керівництво "прийняло удар" і пояснило нові норми та внесені зміни до законопроєкту про мобілізацію. "Слуги" мають уникати дописів у соцмережах та ймовірних коментарів на запити ЗМІ, у тому числі й міжнародні, уникати особистих обговорень. На вразливу для українців тему будь-що слід відмовчуватись.
"Фракції слід утриматися від коментарів з цього приводу в ЗМІ, на міжнародному рівні, в соцмережах, в особистих комунікаціях. Всі питання, якщо вони будуть, мають бути переадресовані військовому командуванню", - повідомило журналістам джерело з фракції "Слуги народу".
Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт про удосконалення мобілізації і військового обліку. Документ передбачає низку змін, які можуть суттєво вплинути на обороноздатність країни.
Однією з найважливіших змін є зменшення призовного віку з 27 до 25 років. Це дозволить, на думку авторів законопроєкту, залучити до військової служби більше молодих та здорових чоловіків. Інші зміни, які пропонують, включають:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.