Молодіжна збірна України в меншості програла Франції

Французи повернули собі лідерство в групі.

З перших хвилин Франція обвалився шквал атак на ворота збірної України. Залишившись в меншості в середині першого тайму, українці за весь матч жодного разу не пробили по воротах суперника.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи та результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 8 жовтня, молодіжна збірна України в рамках відбіркового турніру до молодіжного чемпіонату Європи в гостях провела поєдинок з молодіжною збірною Франції. Команди грали в таких складах:

Франція U-21: Меслье, Калюлю, Саліба, Б. Бадьяшіль, Трюффер, Адлі, К. Тюрам, Какере, Калімуендо-Мюінга, Гуйрі, Діоп.

Запасні: Баіч, Діч, Баде, Бека-Бека, Шотаро, Шо, Гюсто, Шеркі, Антист.

Україна U-21: Нещерет, Сич, Таловеров, Батагов, Вівчаренко, Михайленко, Криськів, Бондаренко, Судаков, Назаренко, Кухаревич.

Запасні: Трубін, Желізко, В'юнник, Супряга, Білошевскій, Дубко, Алефіренко, Мудрик, Брагар.

Стартові хвилини пройшли за повної переваги збірної Франції. Господарі поля неодноразово могли забити, але чудово проявив себе Нещерет. На 7-й хвилині голкіпер збірної України в нижньому кутку зловив м'яч після удару Діопа. На 13-й хвилині Нещерет прийняв на себе удар Адлі з правого кута воротарського, а через хвилину в схожій ситуації ногами відбив удар Гуйрі.

Воротар продовжував виручати збірну України і далі, в той час як у його партнерів нічого не клеїлося в атаці. Зовсім невесело стало українцям на 27-й хвилині. Таловеров в підкаті стрибнув в ноги супернику і отримав від арбітра червону картку.

Зрештою, велика кількість моментів біля воріт збірної України втілилася в гол. На 40-й хвилині Калімуендо-Мюінга потужно пробив і м'яч від рук Нещерета вкотився у ворота. Через три хвилини справжній шедевр вдався Діоп. Гравець збірної Франції метрів з 25-ти загнав м'яч у праву дев'ятку воріт збірної України.

На 54-й хвилині рахунок став 3: 0. Адлі увірвався в штрафну і точно пробив в правий нижній кут. Чи не змусив себе чекати і четвертий гол. Шеркі прийняв м'яч в штрафній, елегантно розвернувся і відправив м'яч під ліву штангу.

На 80-й хвилині Шеркі мимоволі став автором дубля. Гуйрі бив по воротах, але влучив у Шеркі, від якого м'яч і опинився в сітці.

Україна зазнала розгромної поразки, так нічого і не показавши в атаці. За весь матч збірна України не завдала жодного удару в сторону воріт суперника.

• Франція U-21 - Україна U-21 5: 0 (Калімуендо-Мюінга, 40, Діоп, 43, Адлі, 54, Шеркі, 68, 80).

Напередодні свої матчі провели суперники збірної України по відбірковій групі:

• Фарерські острови U-21 - Північна Македонія U-21 1: 1;
  • Вірменія U-21 - Сербія U-21 1: 4.

Турнирная таблица группы Н

Турнірна таблиця групи Н

Наступний свій матч збірна України проведе 12 жовтня. Суперником нашої молодіжної команди стане збірна Фарерських островів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про хід півфіналів Ліги націй УЄФА, про події в матчі хокейної Ліги чемпіонів «Донбас» -«Клагенфурт»,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги.