"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В Україні існує чотири види повісток для військовозобов'язаних, один з них - це мобілізаційне розпорядження
В Україні триває загальна мобілізація та оголошено воєнний стан. Через це військовозобов'язаному можуть вручити "бойову повістку" (мобілізаційне розпорядження - ред.). Українцям розповіли, де саме та за яких умов це може відбутись.
Детальну відповідь надала адвокатка Марина Бекало. За її словами, "бойову" повістку можуть надати лише за умови визнання придатним до військової служби.
За словами юриста, мобілізаційне розпорядження військовозобов'язаному можуть вручити виключно Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Але лише після проходження ним військово-лікарської комісії і за умови, якщо його признано придатним до служби.
Всього існує чотири види повісток:
Чоловіки, котрим видали повістку, має пройти військово-лікарську комісію. Відмовитися від цієї процедури не можна.
В українському законодавстві чітко визначена процедура проходження ВЛК. А центри комплектування отримують інформацію з управлінь соцзахисту, щоб зрозуміти, хто з призовників може мати інвалідність. До того ж військовозобов'язані мають надати свою медичну картку, виписки з медичної документації щодо перенесених захворювань, коли проходять ВЛК.
Після надання документів військовим призначають загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз крові на антитіла - ВІЛ, гепатит B, гепатит C, визначають групу крові, резус-належність, проводять рентгенологічне обстеження.
Крім цього, медики проводять вимір тиску і дослідження крові на цукор, якщо людина старше за 40 років. Якщо вони зафіксують не дуже хороші показники, то призначається дообстеження. Чоловіка обстежують такі лікарі: хірург, терапевт, невропатолог, психіатр, офтальмолог, оториноларинголог, стоматолог, дерматолог та інші лікарі.
Аналізи, а також результат обстежень будуть внесені в загальний протокол на основі якого і формується висновок про придатність до служби. Ми повідомляли, за наявності яких саме хвороб чоловіка точно не візьмуть в армію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.