Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Повістку можуть вручити в будь-якому місці, яке не заборонене законодавством України
В Україні триває загальна мобілізація. Вручати повістки можуть не лише працівники територіальних центрів комплектування. При цьому за неявку до ТЦК військовозобов'язаного можуть притягнути до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
Про це розповів начальник Печерського РТЦК та СП у Києві полковник Сергій Калугін. Законодавством визначено перелік осіб, які уповноважені вручати повістки. До них, крім співробітників ТЦК, належать працівники органів місцевого самоврядування; керівники підприємств, установ та організацій, а також керівники ЖЕКів або ОСББ. При цьому закон не забороняє вручати повістки у громадських місцях.
За словами Калугіна, міра покарання за неявку до ТЦК по повістці залежить від скоєного правопорушення. Якщо військовозобов'язаний ухиляється від повістки для звірки військово-облікових даних, застосовується адміністративна відповідальність, яка тягне за собою штраф від 510 до 1 700 гривень. При цьому, якщо громадянин відмовляється ставити підпис про отримання повістки, то вимоги до нього можуть бути доведені у присутності свідків.
Крім того, під адміністративну відповідальність також підпадають випадки, коли особа відмовляється виконувати правила військового обліку. Однак якщо військовозобов'язаний звірив свої військово-облікові дані, успішно пройшов медичну комісію та ухиляється від відправки до військової частини, у такому разі настає кримінальна відповідальність. Відповідно до статті 336 КК України "Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період" карається позбавленням волі від 3 до 5 років.
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що продовження мобілізації залежить від ходу війни. Тому тут прогнози некоректні. Мобілізацію оголошує своїм указом глава держави Володимир Зеленський. Загальна мобілізація в Україні триває з 24 лютого і періодично продовжується через повномасштабну збройну агресію росії проти України, яка триває. Наразі, вже декілька разів мобілізацію продовжували на 90 днів. Зараз її продовжено з 19 лютого ще на 90 днів.
Нагадаємо, на Луганщині мобілізація виявилась провальною, загарбники вимагають її посилити. Крім того, у Міноборони назвали причини великих втрат росії серед мобілізованих.
Також Інформатор писав, що окупанти готують масову хвилю мобілізації в Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.