Міжнародний легіон України: у WP розповіли, скільки іноземців він нараховує

Читать на русском

Західні ЗМІ нарахували понад двадцять тисяч іноземців Міжнародному легіонові України

Читать на русском
ЗСУ
Десятки тисяч іноземців складають міжнародний легіон України

Західні ЗМІ нарахували понад двадцять тисяч іноземців Міжнародному легіонові України

У складі міжнародного легіону України перебуває понад 20 000 добровольців та ветеранів з 52 країн. Росія ж за кількістю іноземців у війську пішла набагато далі. Рашисти активно мобілізують громадян з різних країн, таких як Сирія, Куба, Непал, Індія.

Про це повідомляє The Washington Post. Як пише видання, деякі найманці в рф обдурені торговцями людьми, інші приєдналися до війни, щоб матеріально допомогти своїм сім'ям.

Росія розширює свої ряди за допомогою громадян із Сирії, Куби, Непалу та Індії, які були відправлені на фронт. Деякі з них стали жертвами торговців людьми, тоді як інші вирушили на війну, щоб забезпечити своїм родинам прожиток.

Деякі історії свідчать про складні міжнародні відносини під час війни. Непальський уряд звернувся до росії з проханням повернути своїх громадян, які воювали на боці рф. Більшість з них відправилися на передову із загальною кількістю понад 200 осіб, з яких щонайменше 14 загинули, а деякі перебувають під вартою, пише видання. Багато інших можливо вже давно воюють на боці росії. Для бідних непальців зарплата в 2000 доларів на місяць і можливість отримання паспорта є сильним мотиватором, але повернені бійці розповідають про жахливі умови на фронті.

37-річний непалець, який повернувся після поранення, розповів, що не хотів приєднуватися до армії рф. Однак, за його словами, іншого вибору, він не мав.

"Я приєднався до російської армії не в задоволення. У мене не було іншого вибору, але тепер я розумію, що це було неправильне рішення. Ми не уявляли, що нас так швидко відправлять на передову і наскільки страшно буде там", - приводить видання слова непальця.

Індійська газета The Hindu документувала, що щонайменше 100 індійців були завербовані російськими військовими як "помічники з безпеки армії". Деякі з них навіть не усвідомлювали, що підписані контракти приведуть їх на передову лінію.

Що таке міжнародний легіон України

Міжнародний легіон підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Він являє собою важливий військовий підрозділ, що виконує бойові завдання як у повітрі, так і на землі та в воді. Він відрізняється від Українського Іноземного Легіону як за командною структурою, так і за методами та тактиками. Цей легіон має високі стандарти професіоналізму, моральної та стресостійкості, фізичної витривалості, а також командної роботи.

Умови працевлаштування передбачають офіційне прийняття на службу у Збройні Сили України та укладання контракту, а також виплату військової зарплати відповідно до законодавства. Однією з важливих умов для участі є вік від 18 до 60 років, а також відповідність спеціальним вимогам та відсутність судимостей та інших обмежень. Легіон приймає лише тих, хто не перебуває в міжнародному розшуку, не має зв'язків з російськими структурами або іншими противниками України.

Участь у бойових діях підтверджує важливість та активну роль цього підрозділу у захисті територіальної цілісності України, зокрема відомі бойові операції поблизу Херсонщини, Сєвєродонецька, Лисичанська, Миколаєва та Запоріжжя.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У суспільстві часто поширена думка: "Якщо я не солдат з природи, то як взагалі можу стати солдатом?". Проте військові інструктори стверджують, що їхня роль полягає в тому, щоб навчити та підготувати кожного до військової служби. Чи можна перетворити потенційного втікача на мотивованого солдата, чи він завжди залишиться дезертиром? На ці та інші запитання ми отримаємо відповіді від ветерана війни — Юрія Гудименка. Приєднуйтесь до перегляду нашого інтерв'ю — буде цікаво.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.