Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами Анатолія Бондаренко, на випадки, коли укриття зачинені, повинні чітко реагувати правоохоронці
У Черкасах відповідальність за відкриття укриттів під час повітряної тривоги несе його власник. За словами міського голови Анатолія Бондаренко, це прописано у законі. А на випадки, коли укриття зачинені, повинні чітко реагувати правоохоронці.
Про це голова Черкас повідомив під час прямого ефіру на Суспільному. Він також зазначив, що власники укриттів несуть й кримінальну відповідальність.
"У законі чітко написано, що власник несе повну відповідальність, зокрема, і кримінальну, за своєчасне відкриття укриттів. Наприклад, якщо у школі не відкрите укриття, то відповідальність несе сторож, директор, департамент освіти. Так само і керівники установ", - каже Бондаренко.
За його словами, з керівниками укриттів роз'яснювальну роботу проводить управління цивільного захисту. А на випадки, коли укриття зачинені, повинні чітко реагувати правоохоронці, зокрема, прокуратура, додав посадовець.
Нагадаємо, що у кінці жовтня в Україні перевірили укриття і створили сайт, де можна дізнатися і про стан бомбосховищ і про їх готовність приймати громадян під час повітряних тривог. Станом на сьогодні, 20 листопада, в Україні 4443 укриття приведено до належного стану.
Але це лише за статистикою. Адже нещодавно громадські діячі перевірили 650 з вже приведених до належного стану сховищ. І жодне не відповідає державним будівельним нормам і не може гарантувати безпеку повною мірою, заявляють громадські активісти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.