Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Є інформація, що учасники дійшли згоди щодо основи української формули миру
Стало відомо, що на зустрічі Україна разом із західними партнерами продовжує боротьбу на всіх фронтах, включаючи дипломатичний. Наразі в місті Джидда (Саудівська Аравія) проходить дводенний мирний саміт по українському питанню.
Є інформація, що сторонам вдалося досягти порозуміння по конкретних основах майбутньої мирної угоди між Україною та рф. Про це повідомляє видання Corriere della Sera з посиланням на власні дипломатичні джерела.
Так, за даними журналістів, під час зустрічі у Джидді з'явилося розуміння "того, що повага до територіальної цілісності та суверенітету України має бути в основі будь-якої мирної угоди, а також верховенства Статуту ООН".
Ті самі джерела кажуть, що було вирішено сформувати робочі групи за ключовими темами 10 пунктів "формули миру", яку пропонує офіційний Київ та особисто президент Зеленський.
"Терміни зустрічі глав держав ще не визначено, але до кінця року вона вважається цілком реальною", - пишуть журналісти.
Ініціатива з проведення мирних перемовин належить офіційному Ер-Ріяду. Окрім самих саудитів, України та її західних союзників, на заході також присутні делегації з Індії, Бразилії, Єгипту, Мексики, Індонезії, Чилі, Замбії, ПАР та інших. Представників росії на саміт не запрошували. Окрім всіх вищезгаданих країн, в Джидду також приїхала і китайська сторона. Україна особливо відмітила це та подякувала Пекіну за участь.
Проведення мирних переговорів має на меті збільшити зусилля щодо консолідації міжнародної підтримки мирних вимог України на основі нашої "формули миру". Цей захід важливий також тому, що наразі в світі йде активна боротьба за суспільну думку країн "глобального Півдня". На цьому фронті Україна та Захід конкурують з рф та Китаєм - і останні, на жаль, мають досить значні успіхи.
Україна очікує, що наслідком переговорів у Джидді стане підписання світовими лідерами "загальних принципів врегулювання війни в Україні". Цей документ має стати основою для потенційних майбутніх переговорів між москвою та Києвом - само собою, з повним визнанням українського суверенітету та територіальної цілісності.
Раніше ми писали, що в Джидді розпочався дводенний мирний саміт по Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.