«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Під час карантину мітинги не заборонені
Українська влада під час пандемії коронавірусу не впроваджувала режим надзвичайного або воєнного стану, тому і заборонити влаштовувати мирні зібрання ніхто не може. Проте, учасники протесту можуть отримати штрафи. Щоб їх уникнути, потрібно дотримуватися кількох правил.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу правозахисної організації "Схід SOS".
В організації зазначають, що недостатньо якісний зміст урядових постанов про правила карантину створив порочну практику поліції з виписування протестувальникам адміністративних протоколів за порушення карантину. Це загрожує штрафом від 17 тисяч гривень.
"Щоб суд не мав підстав зобов'язати вас виплатити штраф, на мітингах варто: дотримуватися дистанції між людьми (1,5 метра, згідно з правилами карантину). Під час заходу варто надіти маску або респіратор", - йдеться у повідомленні.
Виграти в суді може допомогти доказ факту попереднього повідомлення відповідних органів влади про намір провести мирне зібрання.
Правозахисники підкреслюють, що до початку акції варто зробити це в письмовій формі. Приклад повідомлення про намір провести мирне зібрання тут.
Більше про права та обов'язки учасників та організаторів мирних зібрань можна прочитати тут .
Нагадаємо, на початку січня українці в багатьох областях вийшли на мітинги з вимогою знизити ціни на газ і електроенергію.Влада вже відреагувала, тому протести вщухли.