“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Через кліматичні зміни найбільші економічні втрати зазнав Китай
Минулий рік в Азії виявився найспекотнішим за всю історію спостережень. Спека завдала серйозних наслідків для розвитку континенту.
Про це свідчить доповідь Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО) ООН, передає Інформатор із посиланням на The Guardian.
Так, середня температура піднялася на 1,39 градуса за Цельсієм у порівнянні з показниками 1981-2010 років. Максимальну температуру +38 градусів зафіксували в російському місті Верхоянськ - це температурний рекорд для регіонів по Північному полярному колу.
"Екстремальні погодні та кліматичні зміни в Азії у 2020 році стали причиною загибелі тисяч людей, які призвели до того, що мільйони людей залишили свої будинки; обійшлися в мільярди доларів втрат через сильну шкоду інфраструктурі та екосистемам", - наголошується в доповіді.
Через кліматичні зміни найбільші економічні втрати зазнав Китай – 238 млрд доларів; Індія – 87 млрд доларів; Японія – 83 млрд доларів; Південна Корея – 24 млрд доларів.
За прогнозами ООН, підвищена спека та вологість призведуть до втрати робочого часу на відкритому повітрі по всьому континенту з потенційними витратами на мільярди доларів. Лише у 2020 році повені та шторми торкнулися 50 млн жителів Азії та забрали життя понад 5 тисяч людей.
Також зафіксували зменшення гірських льодовиків. За прогнозами експертів, їхня маса до 2050 року скоротиться на 20-40%, що позначиться на житті близько 750 мільйонів жителів регіону.
"Це має потужні наслідки для рівня Світового океану, регіонального колообігу води та місцевих загроз на кшталт сходу зсувів та лавин", - наголошується в доповіді.
Також Інформатор писав, що Україна посилить свою участь у глобальній боротьбі зі зміною клімату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.