"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За її словами, організація підтримує терористів та не поважає право на самозахист
Міністерка оборони Чехії Яна Чернохова виступила проти резолюції Організації об’єднаних націй, яка закликає до “перемир’я” між Ізраїлем та палестинським терористичним рухом ХАМАС. Вона закликала до виходу своєї країни з ООН. Крім того, обурилася, що резолюція не засудили дії палестинських бойовиків.
Про це вона написала в X (Twitter). Вона нагадала про ізраїльських жертв внаслідок атак ХАМАСу.
“Рівно 3 тижні тому ХАМАС убив понад 1400 ізраїльтян, що більше жертв на їхнє населення, ніж войовнича ісламістська організація Аль-Каїда вбила 11 вересня 2001 році у США. І лише 14 країн, у тому числі й наша, чітко й зрозуміло виступили проти безпрецедентного теракту, вчиненого терористами ХАМАС”, – підкреслила Чернохова.
Вона заявила, що їй “соромно за дії ООН”. Саме через це, на її думку, Чехії немає чого очікувати від організації.
“Нема чого очікувати від організації, яка підтримує терористів і не поважає основне право на самозахист. Вийдімо з неї”, – додала міністерка.
Генеральна Асамблея ООН під час засідання у п'ятницю, 27 жовтня, ухвалила резолюцію, яка закликає до "негайного гуманітарного перемир'я" у Секторі Гази. Цей документ також вимагає припинення вогню, звільнення всіх заручників та захисту мирних жителів. Він передбачає і забезпечення доставки гуманітарної допомоги до сектору.
Відомо, що на голосуванні були присутні 159 країн світу. Документ, поданий Йорданією, підтримало 120. Проголосувало проти 14 країн, серед них США, Австрія, Хорватія, Чехія, Угорщина та Ізраїль. Утрималось – 45 країн. У їх числі Україна, Австралія, Канада, Данія, Німеччина, Італія, Японія, Швеція, Велика Британія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.