“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україну виключили зі списку країн, у яких був заблокований ChatGPT
Штучний інтелект ChatGPT тепер доступний і в Україні. Нашу країну виключили зі списку країн, для яких доступ до ChatGPT був заблокований. Але чат-бот працюватиме лише на підконтрольній Україні території, щоб уникнути російської пропаганди.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. З його словами, команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — надсилала офіційні листи, проводила дзвінки та зустріч з розробниками.
"Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян. Дякую компанії OpenAI за правильне та цілком логічне рішення. Країна, яка бореться за свободу та прогрес, точно має право на доступ до революційних технологій", — розповів Федоров.
Відтепер заборона на використання чат-бота розповсюджується лише на такі країни як Білорусь, росія, Афганістан та інші.
Наприкінці 2022 року компанія OpenAI, одним із засновників якої є Ілон Маск, випустила chatGPT (від Generative Pre-trained Transformer - Генеруючий попередньо навчений трансформатор, - ред.) — чат-бот, що працює в діалоговому режимі та може відповідати користувачам на повідомлення, написані практично будь-якою мовою.
Прототип ChatGPT випустили 30 листопада 2022 року. Через детальність та ясність відповідей, його популярність виросла неймовірно швидко, хоча фактична точність цих відповідей підлягала критиці. Після релізу ChatGPT оцінка компанії OpenAI виросла до 29 мільярдів доларів. Лише за два місяці після випуску, кількість активних користувачів перевищила 100 мільйонів, що стало історичним рекордом серед користувацьких програм.
Нагадаємо, ChatGPT дав відповіді на питання для Інформатора, чому путін розпочав вторгнення, чи були до цього готові ЗСУ, чи є шанси на перемогу та що буде після війни.
Також інформатор писав, чим здивував штучний інтелект ChatGPT.