«Мілан» розібрався з «Зальцбургом»: результати поєдинків Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах E, F, G та Н

«Мілан» - РБ «Зальцбург» (Фото: uefa.com.)

У розіграші Ліги чемпіонів сезону 2022/23 завершився груповий етап змагань.  «Ювентус» на своєму полі поступився ПСЖ. «Мілан» відправив РБ «Зальцбург» у Лігу Європи.

У середу, 2 листопада, матчами у групах E, F, G та Н завершився груповий раунд Ліги чемпіонів сезону 2022/23. 16 кращих команд пробились до 1/8 фіналу турніру.

Група E

«Мілан» та  РБ «Зальцбург» в очному поєдинку вирішували долю другого місця у групі. Чемпіона Італії цілком влаштувала і нічия. Втім господарі вирішили не спокушати долю. На 14-й хвилині Жиру ударом головою замкнув подачу з кутового. На першій хвилині другого тайму Круніч зміцнив перевагу «Мілана». Господарі на досягнутому не зупинились. На 57-й хвилині Жиру зробив рахунок 3:0. Остаточно добив «Зальцбург» Жуніор Мессіас на першій компенсованій хвилині.

«Челсі» у домашньому матчі проти загребського «Динамо» несподівано пропустив вже на 7-й хвилині. Вболівальників лондонського клубу засмутив Петкович. Стерлінг зрівняв рахунок на 18-й хвилині. А на 30-й хвилині Закарія вивів «Челсі» вперед.

Челсі - Динамо Загреб

Результати матчів групи E:

• Мілан — РБ Зальцбург 4:0 (Жиру, 14, 57, Круніч, 46);
  • Челсі — Динамо Загреб 2:1 (Стерлінг, 18, Закарія, 30 - Петкович, 7).

Група Е
Група Е

Група F

«Шахтар» у Варшаві приймав РБ «Лейпциг». «Гірники» сперечались за другу місце, але програли супернику з великим рахунком. Інформатор проводив текстову трансляцію поєдинку.

Лідер групи «Реал» зустрічався з «Селтіком». Модрич на 6-й хвилині і Родріго на 21-й забезпечили господарям комфортну перевагу. Юранович міг внести у гру подобу інтриги, але на 35-й хвилині не реалізував пенальті. У другому таймі «Реал» відзначився ще тричі. На 84-й хвилині Жота забив м’яч престижу і тим підбив підсумок матчу.

Реал- Селтік

Результати матчів групи F:

• Шахтар — РБ Лейпциг 0:4 (Нкунку, 10, Сілва, 50, Собослаї, 62, Бондар, 68 (автогол));
  • Реал — Селтік 5:1 (Модрич, 6, Родріго, 21, Асенсіо, 51, Вінісіус, 61, Вальверде, 71 – Жота, 84).

Група F
Група F

Група G

Матчі у групі G не мали турнірного значення. Підсумкові місця розподілились вже за підсумками минулого туру.

«Копенгаген» у матчі з «Боруссією» пропустив на 23-й хвилині. Азар прийняв м’яч у штрафному майданчику  і прошив голкіпера  «Копенгагена». Гаральдсссон на 41-й хвилині забив перший м’яч «Копенгагена» у груповому етапі.

Копенгаген - Боруссія

«Манчестер Сіті» зустрічався із «Севільєю» і пропустив на 31-й хвилині. Мір ударом головою замкнув подачу Іско. Відігрались господарі на 52-й хвилині. 17-річний Льюїс забив свій дебютний м’яч у Лізі чемпіонів. Альварес ударом під поперечину на 73-й хвилині вивів «Манчестер Сіті» вперед. А через десять хвилин Марез зняв всі питання стосовно переможця матчу.

Результати матчів групи G:

• Копенгаген — Боруссія Дортмунд 1:1 (Гаральдсссон , 41 - Азар, 23) ;
  • Манчестер Сіті — Севілья 3:1 (Льюїс, 52, Альварес, 73. Марез, 83 - Мір, 31).

Група G
Група G

Група H

«Маккабі» та «Бенфіка» обмінялись голами у першій третині матчу. Рамуш на 20-й хвилині вивів «Бенфіку» вперед, а через 6 хвилин Чері з пенальті зрівняв рахунок. На 59-й хвилині Муса ударом головою повернув лідерство команді гостей. Грімальдо на 69-й хвилині закріпив перевагу «Бенфіки». Через чотири хвилини Рафа Сілва відправив у ворота «Маккабі» четвертий м’яч. Араужу  вп’яте засмутив вболівальників «Маккабі». Ну а крапку у матчі поставив Жоау Маріу.

Маккабі - Бенфіка

«Ювентус» невдало виступає у груповому етапі Ліги чемпіонів. Команда програла головним конкурентам та могла сподіватись лише на вихід у Лігу Європи. ПСЖ вів заочну боротьбу за перше місце з «Бенфікою» і дарувати очки «Ювентусу» не збирався. На 13-й хвилині Мбаппе ударом від правої штанги відправив м’яч у ворота господарів поля. Капітан «Ювентуса» Бонуччі поновив рівновагу на 39-й хвилині. Мендеш вийшов на заміну і вже через хвилину відзначився забитим м’ячем у ворота «Ювентуса».

Результати матчів групи H:

• Маккабі Хайфа — Бенфіка 1:6 (Чері, 26 (з пенальті) – Рамуш, 20, Муса, 59, Грімальдо, 69. Рафа Сілва, 73, Араужу, 88, Жоау Маріу, 90+2);
  • Ювентус — ПСЖ 1:2 (Бонуччі, 39 - Мбаппе, 13, Мендеш, 69).

Група Н
Група Н

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 7 листопада. Поєдинки плей-оф розпочнуться у лютому 2023 року.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
  • 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
  • 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
  • Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру Ліги чемпіонів. Також ми розповідали про перебіг матчів десятого туру УПЛ.