«Баварія» на класі обіграла «Інтер»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

Баварія - Інтер (Фото: uefa.com.)

У Лізі чемпіонів розпочались поєдинки шостого туру. «Баварія» виграла всі шість матчів групового етапу. «Наполі» програв «Ліверпулю», але втримав лідерство у групі.

У вівторок, 1 листопада, матчі шостого туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. «Барселона» та «Вікторія» забили шість м’ячів на двох, а «Тоттенхем» вирвав перемогу на останніх секундах.

Група A

Лідер групи «Наполі» приїхав у гості до «Ліверпуля». Обидві команди вже забезпечили собі вихід у плей-оф. Відкритим лишалось лише питання першого місця. Аби випередити «Наполі», «Ліверпулю» потрібно було перемагати із різницею щонайменше у чотири м’ячі. У першому таймі команди проводили обмін атаками і втратили по декілька шансів відкрити рахунок. Забитого м’яча вболівальникам на трибунах довелося чекати довго. На 85-й хвилині Салах опинився у потрібному місці та вдало зіграв на добиванні. На 8-й компенсованій хвилині Нуньєс встановив остаточний рахунок. «Ліверпуль» переміг, але змістити «Наполі» з першої позиції не зміг.

Ліверпуль - Наполі

У матчі «Глазго Рейнджерс» - «Аякс» формально вирішувалась доля третього місця. Формально, тому що господарям потрібна була перемога з різницею у п’ять м’ячів. Враховуючи результати команд у попередніх матчах такий підсумок був малоймовірним. Підтверджуючи ці висновки, Бергхюйс» на 4-й хвилині вивів «Аякс» вперед. На 29-й хвилині Кудус забив у ворота «Глазго Рейнджерс» другий м’яч.  На 87-й хвилині Таверньє з пенальті скоротив різницю, але вже за дві хвилини Консейсао поновив перевагу «Аякса» у два м’ячі.

Результати матчів групи А:

• Ліверпуль — Наполі 2:0 (Салах, 85, Нуньєс, 90+8);
  • Глазго Рейнджерс — Аякс 1:3 (Таверньє, 87, (з пенальті) - Бергхюйс, 4, Кудус, 29, Консейсао, 89).

Група А
Група А

Група B

«Брюгге» завітав у гості до «Байєра». Едуард Соболь розпочав матч у стартовому складі «Брюгге». Роман Яремчук залишився у запасі. Команди неквапливо почали поєдинок. Гострі моменти почали виникати у другій половині першого тайму. Втім до перерви рахунок не змінився. Не потішили команди забитими м’ячами і у другому таймі. Едуард Соболь провів на полі 79 хвилин та відзначився жовтою карткою. Роман Яремчук вийшов на заміну на 87-й хвилині і нічим запам’ятатися не встиг.

Байєр - Брюгге

«Порту» у матчі проти мадридського «Атлетіко» відкрив рахунок вже на 5-й хвилині. З передачі Еванилсена відзначився Таремі. На 24-й хвилині Еустакіо подвоїв перевагу господарів поля. Третій м’яч у грі також був на рахунку гравця «Порту». Щоправда забив Маркано у свої ворота. Стався цей прикрий для господарів епізод на 5-й компенсованій хвилині і вже ні на що не вплинув.

Результати матчів групи В:

• Байєр — Брюгге 0:0;
  • Порту — Атлетіко Мадрид 2:1 (Таремі, 5, Еустакіо, 24 – Маркано, 90+5 (автогол)).

Група В
Група В

Група C

Жоден з матчів групи С не мав турнірного значення. «Баварія» виграла всі п’ять попередніх поєдинків і достроково забезпечила перше місце. Тож основною інтригою у протистоянні з «Інтером» було те, чи здобуде чемпіон Німеччини шосту звитягу у груповому турнірі. «Баварія» вийшла вперед на 32-й хвилині. Павар ударом головою замкнув подачу з кутового. Чупо-Мотінг на 72-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика зняв павутиння з лівого верхнього кута воріт «Інтера».

«Барселона» другий сезон поспіль не пройшла у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Третє місце дасть команді змогу поборотися за перемогу у Лізі Європи, де команда буде фаворитом. У матчі з «Вікторією» «Барселона» відкрила рахунок на 6-й хвилині. Маркос Алонсо добив м’яч у ворота після удару Фаті. «Вікторія» могла відігратись на 21-й хвилині, але Хори влучив у поперечину. Наприкінці другого тайму Торрес зробив рахунок 0:2. На 5-й хвилині другого тайму арбітр призначив пенальті у ворота «Барселони». Хори не схибив і реалізував одинадцятиметровий. Втім вже через три хвилини Торрес повернув «Барселоні» перевагу у два м’ячі. На 63-й хвилині Хори знову скоротив відставання «Вікторії» до мінімуму. Пабло Торре ударом під поперечину зробив рахунок 2:4. Гол молодого гравця «Барселони» став останнім у поєдинку.

Вікторія - Барселона

Результати матчів групи С:

• Вікторія Пльзень — Барселона 2:4 (Хори, 51, (з пенальті), 63 - Алонсо, 6. Торрес, 44, 54, Торре, 75);
  • Баварія — Інтер 2:0 (Павар, 32, Чупо-Мотінг, 72).

Група С
Група С

Група D

Найзаплутаніша ситуація склалась саме у цій групі. Кожна команда за підсумками матчів шостого туру могла як стати першою, тик і фінішувати останньою.

«Марсель» приймав лідера групи «Тоттенхем». Господарі відкрили рахунок на другій компенсованій до першого тайму хвилині. Мбемба ударом головою у лівий кут замкнув подачу Верету з правого флангу. На 54-й хвилині Лангле зрівняв рахунок. А на 5-й компенсованій хвилині Хойб’єрг приніс «Тоттенхему» перемогу і першу сходинку у групі.

Марсель - Тоттенхем

У матчі «Спортінг» - «Айнтрахт» господарі відкрили рахунок на 39-й хвилині. Гомеш ударом з близької дистанції прошив голкіпера «Айнтрахта». Камада ударом з пенальті, призначеного за гру рукою, на 62-й хвилині поновив паритет у матчі.  Через 10 хвилин Коло вивів команду гостей вперед і, як з з’ясувалось пізніше, приніс перемогу німецькому клубу.

Результати матчів групи D:

• Марсель – Тоттенхем 1:2 (Мбемба, 45+2 – Лангле, 54);
  • Спортінг – Айнтрахт 1:2 (Гомеш, 39 – Камада, 62, (з пенальті), Коло, 72).

Група D
Група D

Розклад матчів Ліги чемпіонів

2 листопада матчі шостого туру Ліги чемпіонів відбудуться у групах E, F, G та Н. Поєдинки плей-оф розпочнуться у лютому 2023 року.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
  • 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
  • 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
  • Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу Ломаченка у бою проти Ортіса. Також ми повідомляли про результати матчів десятого туру УПЛ.