Українська Прем’єр-ліга: «Динамо» у Львові обіграло «Кривбас»

Зустріч команд пройшла на «Арені Львів»

«Динамо» - «Кривбас» (Фото: УПЛ)

В УПЛ продовжуються поєдинки десятого туру. У протистоянні команд з другої половини турнірної таблиці зійшлись «Динамо» та «Кривбас».  Кияни змогли перервати свою серію з матчів без перемог.

У неділю, 30 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок десятого туру «Динамо» - «Кривбас». «Динамо» займало дев’яте місце у турнірній таблиці, «Кривбас» розташовувався на тринадцятій позиції.

Склади команд

Динамо: Нещерет, Тимчик, Забарний, Попов, Караваєв, Буяльський, Сидорчук, Гармаш, Циганков, Ванат, Кабаєв.

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Вівчаренко, Шепелєв, Перріс, Андрієвський, Кравченко, Лонвейк, Сирота, Бєсєдін, Кендзьора.

Кривбас: Сарнавський, Якімець, Ловрич, Семенов, Дібанго, Капіч, Банада, Задерака, Татарков, Хомченовський, Дебелко.

Запасні: Кліщук, Зотько, Семотюк, Шевченко, Понєдєльнік, Рябов, Стецьков, Опанасенко, Устименко, Кораблін, Микитишин.

Перебіг поєдинку

Першими небезпечну атаку провели господарі. На 3-й хвилині Гармаш з-за меж штрафного майданчика пробив поруч зі штангою. «Кривбас» відповів ударом Татаркова на 7-й хвилині. М’яч влучив у ногу Попову і ледь не влетів у лівий кут воріт «Динамо».

«Динамо» відкрило рахунок на 20-й хвилині. Ванат взяв гру на себе, розібрався з захисниками і пробив у лівий кут. Через дві хвилини Ванат виступив вже у ролі асистента. Нападник «Динамо» зліва віддав передачу у центр, а  Буяльський зробив рахунок 2:0.

Кияни почали грати по рахунку, намагаючись при нагоді використати помилки суперника. Втім у команди не було нагод відзначитись. А от «Кривбас» забив. На другій компенсованій хвилині Якімець прострілив з правого флангу на дальню штангу і Дебелко переправив м’яч у вільний кут воріт.

На 4-й хвилині другого тайму Дебелко вийшов на ударну позицію і пробив у голкіпера «Динамо». При подачі кутового Нещерет помилився на виході, але ніхто з гравців «Кривбаса» не встиг добити м’яч у порожні ворота. На 57-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Кривбаса» за фол  Дібанго проти Циганкова. Сарнавський парирував удар Циганкова з одинадцятиметрової позначки і впорався з добиванням. Але зусилля голкіпере виявилися марними. Вже через дві хвилини Буяльський точним ударом завершив комбінацію своєї команди.

«Кривбас» не здався. На 68-й хвилині Дебелко після подачі з кутового виграв боротьбу у Попова і головою пробив у штангу. На 72-й хвилині Микитишин зовсім трохи не влучив у лівий нижній кут воріт «Динамо». Поступово «Кривбас» змирився з поразкою.

• Динамо — Кривбас 3:1 (Ванат, 20, Буяльський, 22, 59 – Дебелко, 45+2).

Турнірне становище

«Динамо» піднялось у верхню частину турнірної таблиці УПЛ. Наразі команда посідає сьоме місце. «Кривбас» залишився тринадцятим.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав про перемогу Ломаченка у бою проти Ортіса. Також ми повідомляли про результати матчів десятого туру УПЛ.