Головна
Україна
11:34, 16 Червня
Информатор UA

Интро

Президент Франції вже прибув до Києва разом з лідерами Німеччини, Румунії та Італії. Коментар Еммануель Макрон надав для BFMTV, – передає Інформатор. Візит лідерів Франції, Італії та Німеччини матиме не тільки позитивний дипломатичний ефект у відносинах наших держав. Можливість побачити на власні очі наслідки діяльності російських військових на нашій землі може нарешті трохи змінити риторику Макрона і Шольца, яка останнім часом викликає багато питань.  За словами Макрона, спочатку прибулі лідери збираються зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Далі вони проведуть декілька запланованих зустрічей. Далі має відбутися поїздка до міст, де рашисти вчиняли масові вбивства мирних жителів.  «Ми зустрінемося з президентом Володимиром Зеленським, щоб вирушити на місце бойових дій, де скоювалися вбивства, і проведемо заплановані зустрічі. Це важливий момент», – сказав президент Франції.  Він також додав, що його присутність має стати сильним символом для українців, оскільки чотири місяці тому росіяни тимчасово змогли просунутися сильно вглиб країни. Тепер ми маємо можливість приймати в своїй вільній столиці лідерів інших держав. Також Макрон хоче запевнити жителів нашої країни у європейській підтримці і єдності.  Разом з делегацією до Києва також прибула і міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна. Вона зазначила, що цей візит є важливим не тільки для України, але й для Європи та глобальної стабільності. Catherine Colonna, ministre des Affaires étrangères, depuis Kiev: "C'est une journée très importante pour l'Ukraine, pour l'Europe, pour la stabilité du monde" pic.twitter.com/Xjl9pjNYF6 — BFMTV (@BFMTV) June 16, 2022 Нагадаємо, що Володимир Зеленський у своєму зверненні повідомив, що в міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Ми відвідаємо місця, де були скоєні масові вбивства», – Еммануель Макрон розповів перші подробиці візиту до України

Читать на русском

Прибувшим світовим лідерам не завадить побачити наслідки «руського миру» на власні очі

Читать на русском
«Ми відвідаємо місця, де були скоєні масові вбивства», – Еммануель Макрон розповів перші подробиці візиту до України

Прибувшим світовим лідерам не завадить побачити наслідки «руського миру» на власні очі

Президент Франції вже прибув до Києва разом з лідерами Німеччини, Румунії та Італії.

Коментар Еммануель Макрон надав для BFMTV, – передає Інформатор.

Візит лідерів Франції, Італії та Німеччини матиме не тільки позитивний дипломатичний ефект у відносинах наших держав. Можливість побачити на власні очі наслідки діяльності російських військових на нашій землі може нарешті трохи змінити риторику Макрона і Шольца, яка останнім часом викликає багато питань. 

За словами Макрона, спочатку прибулі лідери збираються зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Далі вони проведуть декілька запланованих зустрічей. Далі має відбутися поїздка до міст, де рашисти вчиняли масові вбивства мирних жителів. 

«Ми зустрінемося з президентом Володимиром Зеленським, щоб вирушити на місце бойових дій, де скоювалися вбивства, і проведемо заплановані зустрічі. Це важливий момент», – сказав президент Франції. 

Він також додав, що його присутність має стати сильним символом для українців, оскільки чотири місяці тому росіяни тимчасово змогли просунутися сильно вглиб країни. Тепер ми маємо можливість приймати в своїй вільній столиці лідерів інших держав. Також Макрон хоче запевнити жителів нашої країни у європейській підтримці і єдності. 

Разом з делегацією до Києва також прибула і міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна. Вона зазначила, що цей візит є важливим не тільки для України, але й для Європи та глобальної стабільності.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський у своєму зверненні повідомив, що в міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.