Головна
Україна
Політика
23:55, 15 Червня
Информатор UA

Интро

У всіх міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників та наших захисниць. Про це сказав президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає Інформатор. Він зазначив, що через ці успіхи росія посилює обстріли.  «Звичайно, російська держава не була б собою, якби просто спокійно спостерігала за нашими зовнішньополітичними успіхами… Знову посилюють обстріл українських позицій та мирних міст. Сьогодні били по Миколаєву, сьогодні били по громадах Дніпропетровської області, сьогодні били на Харківщині», - наголосив президент. Зеленський додав, що хоробрість та мудрість на полі бою разом з умінням тактично переграти ворога дають значний результат.  «Оборону на Донеччині ми тримаємо. І, до речі, у всіх міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників та наших захисниць. Світ справді хоче вчитися в українців, як воювати та як перемагати. За 112 днів цієї війни українська армія довела, що хоробрість та мудрість на полі бою разом з умінням тактично переграти ворога дають значний результат, навіть попри суттєву перевагу російської армії у кількості солдатів та техніки», - сказав також він. Президент підкреслив, що переваги окупантів будуть "перекриті", і для цього буде зроблено все.  «Звичайно, ми зробимо все, щоб перекрити їх наразі переваги. Щодня я борюся за здобуття Україною потрібної зброї та потрібної техніки. Але хоробрість, мудрість та тактичне вміння неможливо імпортувати», - наголосив Зеленський. Також ми розповідали, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників – президент

Читать на русском

Через ці успіхи росія посилює обстріли, зазначив Зеленський

Читать на русском
У міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників – президент

Через ці успіхи росія посилює обстріли, зазначив Зеленський

У всіх міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників та наших захисниць.

Про це сказав президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає Інформатор.

Він зазначив, що через ці успіхи росія посилює обстріли. 

«Звичайно, російська держава не була б собою, якби просто спокійно спостерігала за нашими зовнішньополітичними успіхами… Знову посилюють обстріл українських позицій та мирних міст. Сьогодні били по Миколаєву, сьогодні били по громадах Дніпропетровської області, сьогодні били на Харківщині», - наголосив президент.

Зеленський додав, що хоробрість та мудрість на полі бою разом з умінням тактично переграти ворога дають значний результат. 

«Оборону на Донеччині ми тримаємо. І, до речі, у всіх міжнародних контактах я чую захоплення діями наших захисників та наших захисниць. Світ справді хоче вчитися в українців, як воювати та як перемагати. За 112 днів цієї війни українська армія довела, що хоробрість та мудрість на полі бою разом з умінням тактично переграти ворога дають значний результат, навіть попри суттєву перевагу російської армії у кількості солдатів та техніки», - сказав також він.

Президент підкреслив, що переваги окупантів будуть "перекриті", і для цього буде зроблено все. 

«Звичайно, ми зробимо все, щоб перекрити їх наразі переваги. Щодня я борюся за здобуття Україною потрібної зброї та потрібної техніки. Але хоробрість, мудрість та тактичне вміння неможливо імпортувати», - наголосив Зеленський.

Також ми розповідали, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.