У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Президент відповів тим, хто натякає Києву на відмову від територій в обмін на євроатлантичну інтеграцію
Президент України готовий обміняти російський Бєлгород на вступ України до НАТО. Йдеться про сусіднє з Харковом місто, центр однойменної області рф, звідки регулярно обстрілюється українська територія.
Таку заяву голова держави зробив сьогодні, 20 серпня, під час брифінгу в Данії. Судячи з усього, мова йде про нещодавно озвучену ідею щодо відмови від тимчасово окупованих територій і вступі до Альянсу в якості "бенефіту" від цього.
Так, президент, спілкуючись з пресою під час брифінгу, почув запитання щодо заяв, які звучали від НАТО. Його попросили прокоментувати це.
"Ми готові обміняти Бєлгород на членство в НАТО. Дякую", - лаконічно відповів Зеленський.
Зазначимо, що спочатку заява Зеленського була сприйнята з мовчазним подивом. Потім в залі почулися смішки - при цьому сам президент зберігав повністю серйозний вираз обличчя.
Нагадаємо, що нещодавно представник Альянсу, заступник генерального секретаря НАТО Йенссен заявив, що Україні, можливо, можна було б відмовитись від частини тимчасово окупованих територій. Взамін за це країна розраховувала б на швидке прийняття в євроатлантичні структури (НАТО та ЄС) або ж на довгострокову фінансову та військову допомогу.
Ця заява викликала дипломатичний скандал. Український уряд сприйняв даний наратив різко негативно. Пізніше Йенссен дав коментар ЗМІ, в якому вибачився за некоректність своїх формулювань. Втім, чиновник Альянсу від сказаного не відмовлявся: він досі вважає це одним з можливих варіантів завершення війни. Все, за що він попросив вибачення - це не досить правильне висловлювання своїх думок та виривання його фрази з контексту.
Зазначимо, що ідея "миру в обмін на території" не є новою. Не дивлячись на те, що на Заході офіційно кожен раз відхрещуються від таких заяв та кажуть, що це була особиста думка того чи іншого спікера, подібні наративи з'являються з підозрілою регулярністю. Це може свідчити про те, що ідея все ж таки є предметом неформального обговорення сторін. Київ публічно також повністю відмітає будь-які розмови на цю тему.
Раніше ми докладно аналізували ідею "миру в обмін на території". Також "Інформатор" повідомляв, на які саме українські регіони претендує агресор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.