Головна
Україна
Події
11:50, 6 Липня
Информатор UA

Интро

Військовий водій однієї з частин Національної гвардії України, родом з Кропивницького. З перших днів повномасштабного вторгнення рф він виконував бойові завдання на лінії зіткнення в Донецькій області.Ризикуючи своїм життям йому вдалося вивезти в безпечну зону сотні поранених побратимів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. Ось дивись, у мирному житті, професія водія у нас вважається звичайною, а на війні немає другорядної роботи. Кожен кухар, медик, водій одиниця стратегічна. Під час воєнних дій важливість кожного збільшується в сто крат. Там кожен герой. Але ніхто себе таким не вважає, просто самовіддано роблять своє діло- розмірковує Сергій. Він прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. За спиною тисячі кілометрів доріг під час виконання службово-бойових завдань. У 2014-му, 2015-му, 2017-му та 2018 роках ніс службу у районі проведення АТО/ООС. Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими населеними пунктами. Ось це село, за ним ще одне, далі буде таке-то. Спокійно собі їдеш. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду здававсядовжиною у життя. Я відповідав за людей, віз їх від смерті. Там, за моєю спиною на борту бронемашини були люди, мої брати, поранені, потребуючі негайної допомоги, - говорить військовий. Волноваха, Новосілка, Мар'янка Поки Сергій вивозив поранених, ворог не припиняв гатити з усіх сил. Він працював під щільним артилерійським вогнем. Проривався через оточення і ворожі засідки. На його машину полювала російська авіація. Рвало колеса, руйнували мости, він швидко ремонтувався і знову вперед, на нуль,щоб допомагати, забезпечувати та рятувати. Хтось мене спитав: страшно на війні? Коли їдеш туди, так, є такий холодок у серці. Але по приїзду, при отриманні завдань, страх кудись дівається і ти зосереджуєшся на виконанні. Включаєшся абсолютно, думок немає. Тільки миттєві відточені реакції зробити все швидко та ефективно, - говорить, що після виконання завдань посічену осколками бронемашину шанобливо обійшов, наче козак свого бойового коня. Нагадаємо, українськийприкордонник вижив після обстрілу росіяндронами-камікадзе. Крім того, у лікарні Запоріжжязнаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнилиз полону. Такожписав, щоспецпідрозділ "Омега"брав участь у захисті Сєвєродонецьката Ізюма. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

«Метр проїзду здавався довжиною у життя»: військовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців

Читать на русском
«Метр проїзду здавався довжиною у життя»: військовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців

Чоловік вступив до лав Нацгвардії ще у 1999 році

Військовий водій однієї з частин Національної гвардії України, родом з Кропивницького. З перших днів повномасштабного вторгнення рф він виконував бойові завдання на лінії зіткнення в Донецькій області. Ризикуючи своїм життям йому вдалося вивезти в безпечну зону сотні поранених побратимів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України.

«Ось дивись, у мирному житті, професія водія у нас вважається звичайною, а на війні немає другорядної роботи. Кожен – кухар, медик, водій – одиниця стратегічна. Під час воєнних дій важливість кожного збільшується в сто крат. Там кожен герой. Але ніхто себе таким не вважає, просто самовіддано роблять своє діло», - розмірковує Сергій.
Він прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. За спиною — тисячі кілометрів доріг під час виконання службово-бойових завдань. У 2014-му, 2015-му, 2017-му та 2018 роках ніс службу у районі проведення АТО/ООС.
«Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими населеними пунктами. Ось це село, за ним ще одне, далі буде таке-то. Спокійно собі їдеш. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду здавався довжиною у життя. Я відповідав за людей, віз їх від смерті. Там, за моєю спиною на борту бронемашини були люди, мої брати, поранені, потребуючі негайної допомоги», - говорить військовий.
Волноваха, Новосілка, Мар'янка… Поки Сергій вивозив поранених, ворог не припиняв гатити з усіх сил. Він працював під щільним артилерійським вогнем. Проривався через оточення і ворожі засідки. На його машину полювала російська авіація. Рвало колеса, руйнували мости, він швидко ремонтувався і знову вперед, на нуль, щоб допомагати, забезпечувати та рятувати.
 
 

«Хтось мене спитав: страшно на війні? Коли їдеш туди, так, є такий холодок у серці. Але по приїзду, при отриманні завдань, страх кудись дівається і ти зосереджуєшся на виконанні. Включаєшся абсолютно, думок немає. Тільки миттєві відточені реакції – зробити все швидко та ефективно», - говорить, що після виконання завдань посічену осколками бронемашину шанобливо обійшов, наче козак свого бойового коня.

Нагадаємо, український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе. Крім того, у лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнили з полону. 

Також Інформатор писав, що спецпідрозділ "Омега" брав участь у захисті Сєвєродонецька та Ізюма. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.