“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Сума збитку становить 22,88 млн гривень
Житомирводоканал забруднив річку Тетерів. Інспектори нарахували майже 23 млн гривень збитків.
Про це повідомив глава Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований, передає Інформатор .
"Перші скиди неочищених вод підприємство здійснило ще 7 серпня. Протягом наступних днів Держекоінспекція Поліського округу провела моніторинг екологічної ситуації на річці Тетерів", - зазначив Мальований.
За його словами, у воді знайшли відхилення від норми за змістом аміаку, нітриту, нітрату, заліза, фосфату і низький рівень розчиненого кисню.У зразках ґрунту був перевищений рівень амонію у 3 рази, фосфору у 1,5 рази і хлоридів у 2,5 рази.
"9 серпня інспектори провели позапланову перевірку КП" Житомирводоканал", за результатами якої встановлено, що в цілому підприємство скинуло в Тетерев 120 тис. М3 неочищених стічних вод", - додав Мальований.
За підсумками перевірки на директора КП "Житомирводоканал" склали адмінпротокол про порушення правил охорони водних ресурсів. Розраховані суми збитків, нанесених навколишньому середовищу:
Нагадаємо, в Україні будуть перевіряти підприємства, які можуть забруднювати води.Крім того, в водах головних українських річок знайшли залишки коронавірусних препаратів .
Також Інформатор писав, що екологи перевірили ґрунт біля «Рівнеазот» після аварії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .