Матчі Суперліги: перемоги «Прометея» та «Київ-Баскета», поразки «Хіміка» та «Миколаєва»

"Тернопіль" виграв перший домашній матч у сезоні.

«Кривбас» дав бій чемпіону, але все ж таки поступився. «Запоріжжя» відіграло 11 очок відставання та здобуло перемогу у матчі з «Миколаївом».

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 29 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день чемпіон України «Прометей» та дебютант Суперліги «Кривбас». Гості не злякалися авторитетного суперника та повели гру на рівних. У середині першої чверті рахунок був 13:13. А наприкінці «Кривбас» додав і забрав стартову десятихвилинку 22:19. У другій чверті лідер змінювався кілька разів, але «Кривбас» все ж таки зберіг перевагу в одне очко.

Третя чверть пройшла менш результативно, аніж попередні. Проте «Кривбасу» вдалося зберегти лідерство – «Прометей» програвав 51:53. Потім "Прометей" зробив ривок і повів +3. Через три хвилини з різницею у три очки лідирували вже гості. За 3:27 до кінця зустрічі рахунок зрівнявся 67:67. Після цього "Кривбас" зупинився, а гравці "Прометея" набрали 11 очок поспіль, чим визначили результат поєдинку. «Прометей» здобув непросту перемогу та залишився лідером чемпіонату.

Баскетбольний клуб "Запоріжжя" зустрівся з "Миколаєвом". Рахунок у матчі відкрив гравець «Миколаєва» Тищенко. На 5-й хвилині матчу «Запоріжжя» вело + 1, але все ж таки програло першу чверть 19:22. На початку другої десятихвилинки господарі швидко відігралися та вийшли вперед. Але «Миколаїв» не дозволив суперникові розвинути успіх. Більше того, гості повернули собі лідерство та виграли першу половину матчу 45:43.

По ходу третьої чверті різниця у рахунку на користь «Миколаєва» зросла до одинадцяти очок. Але у гравців "Запоріжжя" відкрилося друге дихання. За 4 хвилини до кінця основного часу матчу вже господарі вели +7, і, незважаючи на старання «Миколаєва» відігратися, утримали переможний результат.

«Хімік» вирушив у гості до «Тернопіля». Господарі виявилися не дуже гостинними та виграли першу десятихвилинку 19:12. До перерви «Тернопіль» збільшив різницю у рахунку до одинадцяти балів. Не змінився перебіг гри і у другій половині матчу. «Тернопіль» контролював ситуацію на майданчику і досяг переможного результату. Найрезультативнішим у матчі став гравець "Тернопіль" Дашич, який набрав 16 очок.

Завершували ігрову програму п'ятниці «Київ-Баскет» та «Одеса». Перша чверть завершилася із мінімальною перевагою киян. Потім Київ-Баскет додав і вже до перерви збільшив різницю в рахунку до восьми очок. «Одеса» так і не змогла переламати перебіг зустрічі та зазнала сьомої поразки в сезоні.

• "Прометей" - "Кривбас" 80:72 (19:22, 19:17, 13:14, 29:19);
  • "Запоріжжя" - "Миколаїв" 93:87 (19:22, 24:23, 18:21, 32:21);
  • "Тернопіль" - "Хімік" 72:64 (19:12, 23:19, 16:12, 14:21);
  • "Київ-Баскет" - "Одеса" 90:65 (18:17, 23:16, 21:18, 28:14).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 30 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубку України, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .