Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ПіС планує на 18 травня масштабну акцію протесту у Варшаві, щоб підтримати фермерів
Польська партія "Право і Справедливість" (ПіС) планує на 18 травня масштабну акцію протесту у Варшаві. Її мета - підтримати протестуючих фермерів. Про акцію, що планується, заздалегідь повідомив лідер "ПіС" Ярослав Качинський.
Його слова цитує Polsat News. Очікується масштабний протест, пише видання.
За словами Качинського, мітингарі запланували "великий марш" у Варшаві. Він пройде 18 травня.
Лідер "ПіС" каже, що цією акцією фермери хочуть змусити Сейм Польщі ухвалити резолюцію про зелений курс та ембарго на українське зерно. Політик зазначив, що демонстрація відбудеться, навіть якщо до цього дня буде скасовано зелений курс і запроваджене ембарго на українську агропродукцію. Тобто поляки бастуватимуть у будь-якому разі.
Нагадаємо, що польські фермери протестують з 9 лютого. Вони виступають проти набору ініціатив Єврокомісії, які спрямовані на досягнення кліматичної нейтральності в Європі до 2050. Також їх протест пов'язаний з вимогою заборони імпорту сільськогосподарської продукції з України.
Фермери також вимагають створити нову сільськогосподарську політику. Вони хочуть, аби уряд відновив збір мита на продукцію з України, розширення портової інфраструктури та залізничного сполучення, щоб покращити логістичні аспекти транспортування сільськогосподарської продукції.
Близько 2300 вантажівок застрягли у чергах на українсько-польському кордоні станом на даний момент. Польські фермери, протестуючи проти імпорту української агропродукції, блокують рух на деяких пунктах пропуску. Глобально (враховуючи протести перевізників минулоріч) ця блокада триває вже майже півроку.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Обговоримо вплив можливого військового втручання Франції на думку французького народу та європейське сприйняття подій. Дослідимо можливі сценарії реакції росії на отримання Україною допомоги у вигляді озброєння. Зокрема, розглянемо, як ці кроки впливають на взаємини між НАТО, посією та Європою, і як це сприймається у свідомості населення країн заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.