«Маріуполь» переміг «Львів» і перервав свою безвиграшну серію

Клуб з берегів Азовського моря не перемагав з 17 жовтня.

Про перебіг подій у стартовому матчі десятого туру УПЛ повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 27 листопада, у Львові матчем «Львів» - «Маріуполь» стартувала ігрова програма одинадцятого туру Прем'єр-ліги.

Команди виступали в таких складах:

«Львів»: Костик - Міхоубі, Романчук, Махмутович - Якимець, Айнсалу, Шина, Казлаускас - Грисьо, Захарків - Нич.

Запасні: Пеньков, Кравчук, Клименчук, Ернест, Ременяк, Феліпе, Малашевський, Челіче, Чиряк.

«Маріуполь»: Кудрик - Чоботенко, Муравський, Петерман - Очеретько, Мишнєв, Бондаренко, Танковський, Горбунов, Стасюк - Сікан.

Запасні: Гальчук, Велівши, Шушко, Кирюханцев, Чех, Доброхотов, Кулієв, Топалов, Кулаков.

У стартові хвилини матчу команди вели боротьбу в основному в центрі поля. Суперники намагалися грати в комбінаційний футбол, а не покладатися на довгі вертикальні передачі. А на 12-й хвилині «Маріуполь» вийшов вперед. Горбунов з лівого флангу навісив у штрафну, і Сікан головою відправив м'яч у ворота «Львова». В атаці у відповідь півзахисник команди господарів Казлаускас пробив поруч з лівою штангою воріт «Маріуполя». На 21-й хвилині Захарків пробив по воротах «Маріуполя», але удар вийшов слабким, і Кудрик без проблем забрав м'яч.

На 30-й хвилині штанга врятувала «Львів» після удару Мішньова з центру штрафного майданчика. Варто відзначити індивідуальні дії Бондаренка, який обіграв двох суперників і викотив м'яч Мішньову під удар. А на 34-й хвилині Мішньову все ж вдалося відзначитися, точно пробивши зльоту після передачі Очеретько. На 39-й хвилині Нич справа увійшов у штрафну «Маріуполя», але затягнув з ударом, і Муравський в чистому підкаті вибив м'яч на кутовий.

На 55-й хвилині Захарків після передачі з лівого флангу у штрафну не зміг обробити м'яч, упустивши його за лицьову лінію. На 60-й хвилині гості забили втретє. Кулаков вийшов на ворота, і в боротьбі із захисником встиг віддати пас на Очеретько, якому залишалося тільки не промахнутися по порожніх воротах. На 73-й хвилині львів'яни один м'яч відіграли. Після подачі зі штрафного Міхоубі пробив головою, м'яч ковзнув по мокрому газону, і від рук Кудрика опинився у воротах. На 88-й хвилині Чех пішов у грубий підкат, отримав червону картку і залишив «Маріуполь» в меншості.

• «Львів» - «Маріуполь» 1: 3 (Міхоубі, 73 - Сікан, 12, Мішнёв, 34. Очеретько, 60).

Решта матчів одинадцятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 28 і 29 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про велику виїзну перемогу «Зорі» в Лізі Європи, про результати матчів Ліги Чемпіонів, зіграних 24 і 25 листопада,а також про поєдинки Української хокейної ліги .