“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Диктатор рф побачив загрозу Україні, але не від росії
Російський президент рф володимир путін бачить загрозу нацбезпеки для України. Особливо постраждає захід, вважає він. Бо загроза йде не від росії, а від Польщі.
Про це пишуть російські ЗМІ.
"Той самий Львів не входив до складу Польщі. Коли на ялтинській конференції Черчілль сказав, що Львів не ніколи входив до складу Російської імперії. Сталін відповів: проте Варшава входила. Так Львів опинився у складі СРСР та переданій Україні", - наговорив кремлівський диктатор.
За його словами погроза Польщі заходу України нікуди не ділась. Польські політичні еліти публічно про це говорять. А ось будь-який початок введення військ Польщі означатиме "кінець української присутності на цих землях".
Інформатор писав, що кремлівський дід володимир путін нещодавно трактував минуле. На цей раз дісталося Польщі та її повоєнним кордонам. Бункерному президенту здалося, що він - історик, тому він почав дорікати полякам їхнім минулим.
У відповідь Польща викликала посла росії до Міністерства закордонних справ. Це відбудеться після слів російського диктатора володимира путіна про те, що Сталін нібито “подарував” землі Польщі.
Псевдоісторик путін не врахував кілька важливих моментів. Після розвалу Російської імперії партія більшовиків спочатку визнала частину нових державних утворень на території імперії, а згодом оголосила їм війни. Ситуація була непередбачуваною до підписання Рижського договору 1920 року.
Вже згодом розв’язана спільно з Гітлером Друга світова війна в Європі 1939 року денонсувала питання радянського кордону з Польщею. Після завершення війни за згодою Союзників в Європі утворились нові кордони та поділ сфер впливу на країни члени НАТО та країни Варшавського блоку.
Розвал Радянського союзу 1991 року де-факто скасував міжнародні надбання СРСР, а республіки Країни Совєтів здобули та відновили свій суверенітет й незалежність. Ялтинсько-Постдамська система міжнародного права 1945 років де-факто проіснувала до окупації Криму 2014 року.
Водночас СРСР був утворений нелегітимно з порушенням норм міжнародного права. Україна порушила питання виключення росії з Організації Об'єднаних Націй. Дипломати вважають, що російське право на вето утворено на статутній нормі постійних членів Ради Безпеки ООН незаконно, адже вона не може бути спадкоємцем СРСР де-юре. Рішення про перейняття місця в Радбезі приймали на підставі листа президента рф Бориса Єльцина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.