«Манчестер Юнайтед» обіграв «ПСЖ», а «Челсі» і «Севілья» розійшлися миром в першому турі Ліги чемпіонів.

Поєдинками в чотирьох групах стартували матчі основного етапу Ліги чемпіонів сезону 2020/21.

Про події в матчах і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 20 жовтня відбулися перші матчі групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. У боротьбу вступили команди з груп E, F, G і Н. Поєдинки розділили на два ігрових слоти. У матчах , які стартували о 19:55 київське «Динамо» поступилося “Ювенусу” ,а «Зеніт» на останніх хвилинах програв «Брюгге».

У другому матчі групи G, в якій виступає «Динамо», «Барселона» приймала угорський «Ференцварош». Гості могли відкрити рахунок на 20-й хвилині, але удар Ісаеля прийняв на себе каркас воріт «Барселони». На 27-й хвилині Мессі праворуч увійшов до штрафного, де його збив Ковачич. Аргентинець пробив з одинадцятиметрової позначки у правий кут, і голкіпер «Ференцвароша» ледь не відбив удар, але трохи не дотягнувся до м'яча. На 42-й хвилині «Барселона» відзначилася ще раз. Фаті відгукнувся на закид де Йонга до штрафного і в один дотик переправив м'яча у ворота.

На 52-й хвилині «Барселона» забила третій. Фаті п'ятою віддав пас Коутиньо, який відправив м'яч у ближній кут. На 67-й хвилині Піке у своєму штрафному руками завалив на газон Шарера, який виходив на ворота, за що отримав червону картку. Пенальті у ворота «Барселони» реалізував Ігор Харатін.

На 82-й хвилині Дембеле пройшов по правому флангу і від лицьової відпасував в центр штрафного на Педрі, який з району одинадцятиметрової позначки відправив чергового м'яча до воріт угорського клубу. А на 89-й хвилині матчу Мессі в штрафному віддав передачу на вільного Дембеле, і до воріт «Ференцвароша» влетів п'ятий м'яч.

В одному з центральних матчів дня фіналіст Ліги чемпіонів 2019/20 «ПСЖ» зустрічався з «Манчестер Юнайтед». На 12-й хвилині Мбаппе прострілив, а Кюрзава пробив у падінні, але влучив у голкіпера «Манчестер Юнайтед» де Хеа. «ПСЖ» контролював м'яч, проте на 20-й хвилині «МЮ» провів атаку, і Діалло збив Мартіаля в свойому штрафному. Удар з точки Фернандеша воротар «ПСЖ» Навас парирував, але арбітр вирішив, що пенальті потрібно перебити. Фернандеш пробив в той же кут, і на цей раз Навас не виручив.

На 34-й хвилині Мбаппе впав у штрафному «МЮ», але арбітр ніякого криміналу в діях захисника не побачив. Неймар обурився таким рішення, за що відразу ж отримав жовту картку. На 39-й хвилині Навас відбив дальній удар Фернандеша, перевівши м'яч на кутовий.

На початку другого тайму де Хеа перевів м'яч на кутовий після удару Мбаппе. На 54-й хвилині м'яч після подачі Кюрзава потрапив в поперечину. А через хвилину «ПСЖ» вдалося зрівняти рахунок. Неймар подав кутовий з лівого флангу, і Мартіаль в боротьбі на другому поверсі зрізав м'яч в свої ворота. «Манчестер Юнайтед» провів атаку, і Мартіаль пробив над поперечиною після навісу Шоу.

На 69-й хвилині Навас перевів на кутовий небезпечний дальній удар Рашфорд. В останні 10 хвилин матчу «ПСЖ» практично всім складом перебрався на половину поля суперника, але в підсумку пропустив сам. На 87-й хвилині Рашфорд з лінії штрафного точно пробив під дальню штангу.

У поєдинку групи Е «Челсі» грав з переможцем Ліги Європи минулого сезону іспанською «Севільєю». Команди в стартові хвилини зустрічі не дуже проявляли активність у чужих воріт. На 19-й хвилині воротар «Челсі» Менді парирував удар Фернандо, який замикав подачу зі штрафного. На 31-й хвилині воротар «Севільї» Буну відбив удар Вернера під поперечину. У другій половині матчу малюнок гри особливо не змінився. Оборона виявилася сильнішою атаки і поєдинок завершився нульовою нічиєю.

• «ПСЖ» - «Манчестер Юнайтед» 1: 2 (Мартіаль, 55 (автогол) - Фернандеш, 23 (з пенальті), Рашфорд, 87);
  • «РБ Лейпциг» - «Істанбул ББ» 2: 0 (Анхеліно, 16, 20).

21 жовтня відбудуться поєдинки першого туру в групах А, в, С і D. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли результатати матчів шостого туру УПЛ,а також про поєдинки баскетбольної Суперліги .