«Манчестер Сіті» здобув вольову перемогу над «Боруссією»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, E, F, G та Н

На футбольних полях Європи продовжились поєдинки Ліги чемпіонів. Матчі другого туру групового етапу турніру пройшли у пяти групах. «Маккабі» змусив понервувати прихильників «ПСЖ». «Бенфіка» у гостях здолала «Ювентус».

У середу, 14 вересня, матчами у групах А, E, F, G та Н продовжився груповій етап Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Лише в одному поєдинку обійшлось без забитих м’ячів.

Група A

Матч «Глазго Рейджерс» - «Наполі» перенесли на 14 вересня через траурні заходи, пов’язані зі смертю королеви Єлизавети ІІ. Господарі залишились у меншості на 55-й хвилині. Сендс протягом двох хвилин примудрився заробити дві жовті картки. На 60-й хвилині Заліньскі не забив пенальті у ворота «Глазго Рейджерс». Але через 8 хвилин «Наполі» знову встановив  м’яч на одинадцятиметрову позначку. Політано не схибив. В кінці матчу господарі пропустили ще два м’ячі.

Глазго Ренджерс - Наполі

Результат матчу групи А:

• Глазго Рейджерс — Наполі 0:3 (Політано, 68 (з пенальті), Распадорі, 85, Ндомбеле, 90+1).

Група А
Група А

Група E

«Мілан» вдома приймав несподіваного лідера групи загребське «Динамо». На 45-й хвилині Жиру вивів господарів вперед, реалізувавши пенальті. Салемакерс на другій хвилині другого тайму збільшив перевагу «Мілана». Проте невдовзі Оршич відіграв один м’яч. Втім цей гол став слабкою втіхою для «Динамо». На 77-й хвилині Побега знищів всі сподівання гостей на позитивний підсумок матчу.

Мілан - Динамо

«Челсі» програв у першому турі і прагнув реабілітуватися перед власними вболівальниками. Однак перемогти лондонському клубу не вдалось. На гол  Стерлінга на 48-й хвилині гості відповіли влучним пострілом Окафора.

Результати матчів групи E:

• Мілан — Динамо Загреб 3:1 (Жиру, 45 (з пенальті), Салемакерс, 47, Побега, 77 – Оршич, 56);
  • Челсі — РБ Зальцбург 1:1 (Стерлінг, 48 – Окафор, 75).
Група Е
Група Е

Група F

«Шахтар» у Варшаві приймав шотландський «Селтік». З подробицями поєдинку можна ознайомитись тут.

«Реал» у Мадриді чекав на РБ «Лейпциг». Матч не став для іспанців легкою прогулянкою. Мадридці відкрили рахунок лише на 80-й хвилині, а другий м’яч забили вже у компенсований час.

Реал - Лейпциг

Результати матчів групи F:

• Шахтар — Селтік 1:1 (Мудрик, 29 - Бондаренко, 10 (автогол));
  • Реал — РБ Лейпциг 2:0 (Вальверде, 80, Асенсіо, 90+1).
Група F
Група F

Група G

Матч «Копенгаген» - «Севілья» виявився єдиним, в якому жодна з команд не забила. «Копенгаген» та «Севілья» здобули свої перші очки у розіграші Ліги чемпіонів.

«Боруссія»  завітала у гості до «Манчестер Сіті».  Перший тайм пройшов без суттєвої переваги однієї з команд. Рахунок відкрили гості на 56-й хвилині. «Боруссія» подала кутовий з правого флангу. Ройс прийняв м’яч у протилежного краю штрафного майданчика та зробив навіс у центр. Беллінгем вискочив з-за спин захисників «Манчестер Сіті» і головою підрізав м’яч у ближній кут.

Господарі відігрались на 80-й хвилині. Стоунз гарматним ударом відправив м’яч під поперечину. А через чотири хвилини Холанд забив  в стилі Златана Ібрагімовича, у стрибку переправивши  м’яч в ворота «Боруссії».

Манчестер Сіті - Боруссія

Результати матчів групи G:

• Копенгаген — Севілья 0:0;
  • Манчестер Сіті — Боруссія Дортмунд 2:1 (Стоунз, 80, Холанд, 84 - Беллінгем, 56).
Група G
Група G

Група H

«Маккабі» в матчі з «ПСЖ» повів в рахунку на 24-й хвилині. Через 13 хвилин Мессі рахунок зрівняв. Різниці в класі команд далась взнаки у другому таймі.  Мбаппе та Неймар остаточно зняли питання про переможця.

Маккабі - ПСЖ

В матчі «Ювентуса» з «Бенфікою» Мілік вже на 4-й хвилині вивів команду господарів вперед. Наприкінці першого тайму Жоау Маріу ударом з одинадцятиметрової позначки відновив паритет. А перемогу «Бенфіці» на 55-й хвилині приніс Давід Нерес.

Результати матчів групи H:

• Маккабі Хайфа — ПСЖ 1:3 (Чері, 24 – Мессі, 37, Мбаппе, 69, Неймар, 88);
  • Ювентус — Бенфіка 1:2 (Мілік, 4 – Жоау Маріу, 44 (з пенальті), Давід Нерес, 55).
Група Н
Група Н

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у більш звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі третього туру Ліги чемпіонів відбудуться 4 і 5 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи С Ліги чемпіонів «Баварія» - «Барселона». Також ми повідомляли про результати чвертьфінальних матчів чемпіонату Європи з баскетболу.