Лунін повернувся в Лігу чемпіонів, Трубін відіграв сухий матч: всі результати 2 жовтня

Матчі другого туру Ліги чемпіонів, зіграні 2 жовтня, принесли низку несподіваних результатів

Лунін, Трубін
Голкіпери збірної України зіграли в Лізі чемпіонів Фото: Gettyimages.com

В Лізі чемпіонів відбулась друга частина матчів другого туру. У середу, 2 жовтня, відбулись дев’ять поєдинків. Андрій Лунін повернувся до стартового складу Реала, але його команда програла. Анатолій Трубін посприяв перемозі Бенфіки над Атлетіко з рахунком 4:0.

Сейви Луніна

Лілль перервав безпрограшну серію Реала

В матчі Лілль – Реал відбулось довгоочікуване для українських вболівальників повернення Андрія Луніна. Тібо Куртуа травмувався і пропустить декілька ігор. Тож захищати ворота мадридського клубу буде український голкіпер.

І Лунін вправно виконував свою роботу. Єдиний і, як виявилось, переможний м’яч Лілль забив з пенальті на 3-й компенсованій до першого тайму хвилині. Уникнути поразки Реал не зміг.

• Лілль (Франція) – Реал Мадрид (Іспанія) – 1:0;
    Гол: Девід, 45+3.

Перервалась тривала серія Реала без поразок. До матчу з Ліллем Реал востаннє програвав 18 січня 2024 року у дербі з Атлетіко. Безпрограшна серія склала 36 матчів.

"Важко аналізувати цю поразку одразу після матчу. Нам не вистачало агресії та креативності у цьому поєдинку. Треба краще боротися. У другому таймі ми показали більше бажання, але в першому таймі ми були гірші", – прокоментував Лунін матч з Ліллем.

Бенфіка знищила Атлетіко

Матч за участю ще одного голкіпера збірної України відбувся у Португалії. Бенфіка Анатолія Трубіна приймала мадридський Атлетіко. Господарі здобули впевнену перемогу, а Анатолій зберіг свої ворота на замку.

• Бенфіка – Атлетіко – 4:0;
    Голи: Актюркоглу, 13, Ді Марія, 52 (пен.), Ба, 75, Кекчю, 84 (пен.).

"Це був вечір у старому стилі Бенфіки. Повна заслуга гравців, які зрозуміли стратегію та план гри. Це було вирішальне. Це була найкраща версія кожного гравця. Ми були командою, стартові 11 гравців та ті, хто виходив з лави запасних, щоб заряджати команду енергією та утримувати її у грі. І потім це імпульс від перемог, який забезпечує ці умови, які є найкращими для втілення якості у життя.

Це особлива подія для мене та гравців. Але для величі Бенфіки нам потрібно зробити багато порівняно з тим, чого ми досягли в історії. Це був важливий вечір для всіх, щоб здобути ще одну перемогу та продовжити рости як команда", - сказав після матчу тренер Бенфіки Бруну Лаже.

Ліга чемпіонів. 2-й тур, 2 жовтня

• Жирона (Іспанія) – Феєнорд (Нідерланди) – 2:3;
    Голи: Лопес, 19, ван де Бек, 74 – Еррера, 23 (автогол), Міламбо, 33, Крейчі, 79 (автогол).
  • Шахтар (Україна) – Аталанта (Італія) – 0:3;
    Голи: Джімсіті, 21, Лукман, 44, Белланова, 48.
  • Астон Вілла (Англія) – Баварія (Німеччина) – 1:0;
    Гол: Джон Дуран, 79.
  • Динамо Загреб (Хорватія) – Монако (Франція) – 2:2;
    Голи: Сушич, 45+3, Батуріна, 66 – Салісу, 74, Закарія, 90 (пен.).

Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що Маріно Пушич прокоментував поразку Шахтаря від Аталанти з рахунком 0:3. Тренер роздав багато компліментів супернику. Гравці Шахтаря за весь матч жодного разу не влучили у площину воріт Аталанти.

Також ми розповідали, що букмекери визначили фаворита матчу Хоффенхайм - Динамо. Поєдинок другого туру Ліги Європи відбудеться в Німеччині у четвер, 3 жовтня. Інформатор проведе онлайн-трансляцію.